Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Vizzari Femme Roberto Vizzari dla kobiet

Vizzari Femme Roberto Vizzari dla kobiet

Vizzari Femme Roberto Vizzari dla kobiet Zdjęcia

Vizzari Femme marki Roberto Vizzari to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut, yuzu i czarna porzeczka; nutami serca są gardenia, róża i malina; nutami bazy są piżmo, irys, drzewo sandałowe, ambra i heliotrop.

Grejpfrut Yuzu Czarna porzeczka

Gardenia Róża Malina

Piżmo Irys Drzewo sandałowe Ambra Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vizzari Femme by Roberto Vizzari.

Vizzari Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Vizzari Vizzari Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Vizzari Vizzari Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vizzari Femme marki Roberto Vizzari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vizzari Femme marki Roberto Vizzari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Remix for Her Esprit Connect for Her Esprit Dynamic Life for Her Adidas Pure Lightness Oilily Muse Yves Rocher Yria Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Chipie Chipie O Boticario Tarsila Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Marella Ferrera Marella Ferrera Jeanne Arthes Sexy Me No2