Marki » R S » aromatyczno - owocowe « Grupy

Vizzari Extreme Roberto Vizzari dla mężczyzn

Vizzari Extreme Roberto Vizzari dla mężczyzn

tropikalny
Vizzari Extreme Roberto Vizzari dla mężczyzn Zdjęcia

Vizzari Extreme marki Roberto Vizzari to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, czarna porzeczka, ananas i jabłko; nutami serca są elemi, kolendra, róża bułgarska i marokański jaśmin; nutami bazy są mech, ambra, nuty drzewne, skóra, wanilia bourbon i białe piżmo.

Cytryna Bergamotka Czarna porzeczka Ananas Jabłko

Elemi Kolendra Róża bułgarska Marokański jaśmin

Mech Ambra Nuty drzewne Skóra Wanilia bourbon Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vizzari Extreme by Roberto Vizzari.

Vizzari Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Vizzari Vizzari Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Vizzari Vizzari Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vizzari Extreme marki Roberto Vizzari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vizzari Extreme marki Roberto Vizzari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
CnR Create Pisces for Men Yves Rocher Neblina Neil Morris Aegean Teufels Kuche Patchouly Pure Sin Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 CB I Hate Perfume Gathering Apples Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Huitieme Art Parfums Aube Pashmina Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus Demeter Fragrance Champagne Brut