Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Vizzari Belle Roberto Vizzari dla kobiet

Vizzari Belle Roberto Vizzari dla kobiet

Vizzari Belle Roberto Vizzari dla kobiet Zdjęcia

Vizzari Belle marki Roberto Vizzari to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy, kwiat pomarańczy i różowy pieprz; nutami serca są irys, jaśmin i brzoskwinia; nutami bazy są paczula, ambra, pralina i drzewo kaszmirowe.

Cytrusy Kwiat pomarańczy Różowy pieprz

Irys Jaśmin Brzoskwinia

Paczula Ambra Pralina Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vizzari Belle by Roberto Vizzari.

Vizzari Belle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Vizzari Vizzari Belle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Vizzari Vizzari Belle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vizzari Belle marki Roberto Vizzari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vizzari Belle marki Roberto Vizzari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Victoria`s Secret More PINK Please Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Juicy Couture Viva la Juicy Mexx XX Very Wild Voluspa Cocoa Tamarind Gale Hayman Delicious Cotton Candy Stacked Style Dolce Dew Michel Germain Sexual Blush Ulric de Varens Creation N° 30 Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume