Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Vizzari Roberto Vizzari dla kobiet

Vizzari Roberto Vizzari dla kobiet

Vizzari Roberto Vizzari dla kobiet Zdjęcia

Vizzari marki Roberto Vizzari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Vizzari został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, zielone liście, frezja i różowy pieprz; nutami serca są brzoskwinia, lilia, irys i róża z grasse; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Bergamotka Zielone liście Frezja Różowy pieprz

Brzoskwinia Lilia Irys Róża z Grasse

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vizzari by Roberto Vizzari.

Vizzari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Vizzari Vizzari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Vizzari Vizzari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vizzari marki Roberto Vizzari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vizzari marki Roberto Vizzari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Huitieme Art Parfums Naiviris Estée Lauder Intuition Yves Saint Laurent Elle Juliette Has A Gun Citizen Queen Chopard Infiniment Roberto Capucci Opera III Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Kate Walsh Boyfriend Nina Ricci Premier Jour Soleil Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass