Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Vizzari Roberto Vizzari dla mężczyzn

Vizzari Roberto Vizzari dla mężczyzn

Vizzari marki Roberto Vizzari to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Vizzari został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna, mandarynka, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są olibanum, benzoes, gałka muszkatołowa i labdanum; nutami bazy są paczula, cedr, fasolka tonka, białe piżmo, mech, wanilia bourbon, skóra i nuty drzewne.

Grejpfrut Cytryna Mandarynka Bergamotka Pomarańcza

Olibanum Benzoes Gałka muszkatołowa Labdanum

Paczula Cedr Fasolka tonka Białe piżmo Mech Wanilia bourbon Skóra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vizzari by Roberto Vizzari.

Vizzari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Vizzari Vizzari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Vizzari Vizzari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vizzari marki Roberto Vizzari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vizzari marki Roberto Vizzari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Otto Kern Otto Kern Man Sergio Tacchini Sport Ego Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Pal Zileri Lab i-White Jardin de France Eau epicee Amouage Ciel Pour Homme Tonatto Profumi Albi Coty Avatar Michel Germain Deauville pour Homme Madonna Nudes 1979 Pour Homme Intelligent Nutrients Attune