Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Verino Pour Homme Roberto Verino dla mężczyzn

Verino Pour Homme Roberto Verino dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

Verino Pour Homme marki Roberto Verino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Verino Pour Homme został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są kolendra, grejpfrut, kardamon i cedr; nutami serca są cyprys, fiołek, herbata i bergamotka; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i białe piżmo.

Kolendra Grejpfrut Kardamon Cedr

Cyprys Fiołek Herbata Bergamotka

Drzewo sandałowe Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verino Pour Homme by Roberto Verino.

Verino Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino Verino Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino Verino Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verino Pour Homme marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verino Pour Homme marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Carolina Herrera 212 Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Guerlain L'Instant Magique Isabella Rossellini Storia Acqua di Portofino Donna Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Oriflame Volare Salvador Dali Little Kiss Me Borsalino Donna Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Nobile 1942 Anonimo Veneziano