Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Verino Roberto Verino dla kobiet

Verino Roberto Verino dla kobiet

Miałem: 1

Verino marki Roberto Verino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Verino został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są mandarynka, galbanum i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, lilia, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i wanilia.

Mandarynka Galbanum Bergamotka

Kwiat pomarańczy Lilia Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verino by Roberto Verino.

Verino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino Verino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino Verino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verino marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verino marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Mary Kay Bella Belara Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Mojo Be Sexy Elizabeth Arden Red Door Velvet Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Floris Bouquet de La Reine Burberry Burberry Summer Women 2009 Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! M. Micallef Royal Muska Arno Sorel Sham'n Love