Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

VV Tropic Roberto Verino dla kobiet

VV Tropic Roberto Verino dla kobiet

tropikalny

VV Tropic marki Roberto Verino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. VV Tropic został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mango, ananas, kokos, morela i konwalia; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Pomarańcza Mango Ananas Kokos Morela Konwalia

Magnolia

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VV Tropic by Roberto Verino.

VV Tropic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino VV Tropic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino VV Tropic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VV Tropic marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VV Tropic marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Sweet Years Sweet Years Prive Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Barbie Barbie Modelo Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Bruno Banani Magic Women Lucien Lelong Indiscret O Boticario Floratta Emotion Carolina Herrera CH Garden Party Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2