Marki » R S » kwiatowe « Grupy

VV Rose Roberto Verino dla kobiet

VV Rose Roberto Verino dla kobiet

VV Rose marki Roberto Verino to kwiatowe perfumy dla kobiet. VV Rose został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są piwonia, malina i róża; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i białe piżmo.

Zielone Jabłko Grejpfrut Bergamotka

Piwonia Malina Róża

Fasolka tonka Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VV Rose by Roberto Verino.

Lola

VV Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino VV Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino VV Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VV Rose marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VV Rose marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Agatha Ruiz de la Prada Imagina Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Abercrombie & Fitch Ezra Miya Shinma Hana Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Joop! Joop! Rococo Chloe Chloe Eau de Toilette Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Tallulah Jane Tallulah Carolina Herrera 212 Ice Crabtree & Evelyn Gardenia