Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

VV Man Roberto Verino dla mężczyzn

VV Man Roberto Verino dla mężczyzn

VV Man Roberto Verino dla mężczyzn Filmy
VV Man Roberto Verino dla mężczyzn Zdjęcia VV Man Roberto Verino dla mężczyzn Zdjęcia VV Man Roberto Verino dla mężczyzn Zdjęcia

VV Man marki Roberto Verino to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. VV Man został wydany w 2004 roku. VV Man stworzyli Francis Deleamont i Ilias Ermenidis. Nutami głowy są pomarańcza, melon, mandarynka, bergamotka i kardamon; nutami serca są cynamon, fiołek, pieprz, jaśmin, goździk (przyprawa), heliotrop i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cywet, piżmo, cedr i ambra.

Pomarańcza Melon Mandarynka Bergamotka Kardamon

Cynamon Fiołek Pieprz Jaśmin Goździk (przyprawa) Heliotrop Róża

Drzewo sandałowe Paczula Cywet Piżmo Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VV Man by Roberto Verino.

VV Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino VV Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino VV Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VV Man marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VV Man marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme D`Orsay Le Dandy Guerlain Vetiver Extreme Tom Ford Japon Noir Hermes Hermessence Paprika Brasil Krizia Krizia L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Christian Audigier Christian Audigier For Him Julian Rouas Versailles Roberto Vizzari Vizzari Homme SoOud Fam Nejma Nejma 1