Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

VV Aqua Women Roberto Verino dla kobiet

VV Aqua Women Roberto Verino dla kobiet

VV Aqua Women marki Roberto Verino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. VV Aqua Women został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są gardenia, fiołek i jaśmin; nutami bazy są cedr, białe piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Bergamotka

Gardenia Fiołek Jaśmin

Cedr Białe piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VV Aqua Women by Roberto Verino.

VV Aqua Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino VV Aqua Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino VV Aqua Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VV Aqua Women marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VV Aqua Women marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Celine Celine Sensual Summer Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête L`Occitane en Provence Eau d'Azur Lollia Breathe Avon Wish of Luck Molinard Les Fleurs: Rose Boadicea the Victorious Delicate Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Berkeley Square White Muguet Smell Bent Little Miss Panda Max Azria BCBGirls Nature Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier