Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

VV Roberto Verino dla kobiet

VV Roberto Verino dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

VV Roberto Verino dla kobiet Filmy
VV Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia VV Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia VV Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia

VV marki Roberto Verino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. VV został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są lima, mandarynka, zielone jabłko, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są imbir, nuty owocowe i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Lima Mandarynka Zielone Jabłko Grejpfrut Bergamotka

Imbir Nuty owocowe Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VV by Roberto Verino.

VV Recenzje Perfum

VV by Roberto Verino 3.25 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino VV, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino VV, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VV marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VV marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) D`Orsay Tilleul Tommy Hilfiger Freedom for Her Princesse Marina De Bourbon LYS Avon Surreal Garden Coty Muguet des Bois Molinard Les Fleurs: Mimosa April Aromatics Liquid Dreams Bronnley Orchid Love & Toast Juniper Gin Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique