Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

VV Roberto Verino dla kobiet

VV Roberto Verino dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

VV Roberto Verino dla kobiet Filmy
VV Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia VV Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia VV Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia

VV marki Roberto Verino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. VV został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są lima, mandarynka, zielone jabłko, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są imbir, nuty owocowe i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Lima Mandarynka Zielone Jabłko Grejpfrut Bergamotka

Imbir Nuty owocowe Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VV by Roberto Verino.

VV Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino VV, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino VV, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VV marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VV marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Jo Malone White Jasmine & Mint Benetton B. Clean Energy Morgan My Morgan Bvlgari Eau Fraiche Leonard Leonard de Leonard Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Katie Price aka Jordan Besotted Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Avon In Bloom by Reese Witherspoon Burberry Burberry Summer for Women 2010 Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater