Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mellow Roberto Verino dla kobiet

Mellow Roberto Verino dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Mellow Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia Mellow Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia

Mellow marki Roberto Verino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mellow został wydany w 2006 roku. Mellow stworzyli Christine Nagel i Christiane Plos. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia, gruszka i bergamotka; nutami serca są leśne owoce, fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i białe piżmo.

Pomarańcza Brzoskwinia Gruszka Bergamotka

Leśne owoce Fiołek Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mellow by Roberto Verino.

Mellow Recenzje Perfum

charaxes
charaxes

Bardzo słaba projekcja i trwałość. Jestem w stanie wyczuć je przez 30 min. od aplikacji, a później nic. Sam zapach jest bardzo przyjemny, słodkawy, owocowy. Najbardziej wyczuwalna jest brzoskwinia, gruszka i pomarańcza, na końcu zwieńczone wanilią. Szkoda, że tak krótko wyczuwalne. Jestem bardzo zawiedziona, bo trwałość jak z mgiełki do ciała, a cena? Zupełnie nieadekwatna do jakości. Naprawdę są lepsze wody edt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino Mellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino Mellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mellow marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mellow marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Naomi Campbell Paradise Passion Britney Spears Believe Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Pierre Balmain Eau d'Ivoire Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Sarantis B.U. Sexy Infusion Organique Indochine Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Fiorucci Pin Up I M Funny Kat Von D Adora Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne