Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mellow Roberto Verino dla kobiet

Mellow Roberto Verino dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Mellow Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia Mellow Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia

Mellow marki Roberto Verino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mellow został wydany w 2006 roku. Mellow stworzyli Christine Nagel i Christiane Plos. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia, gruszka i bergamotka; nutami serca są leśne owoce, fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i białe piżmo.

Pomarańcza Brzoskwinia Gruszka Bergamotka

Leśne owoce Fiołek Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mellow by Roberto Verino.

Mellow Recenzje Perfum

Mellow by Roberto Verino 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino Mellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino Mellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mellow marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mellow marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! Love Passport A Bloom Victoria`s Secret Isle of Pink Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Creed Acqua Fiorentina Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Love Passport One Love Popy Moreni Popy Moreni de Fete Ulric de Varens Lily Prune Love Story Louis Feraud Eau des Sens Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme