Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Gold Diva Roberto Verino dla kobiet

Gold Diva Roberto Verino dla kobiet

wodny
Gold Diva Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia Gold Diva Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia

Gold Diva marki Roberto Verino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Gold Diva został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są lotos, marakuja i granat; nutami serca są Żółta lilia wodna, piwonia i osmantus; nutami bazy są piżmo, ambra i miód.

Lotos Marakuja Granat

Żółta lilia wodna Piwonia Osmantus

Piżmo Ambra Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold Diva by Roberto Verino.

D&G Anthology L`Imperatrice 3
Eclat d’Arpège

Gold Diva Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Piękny piękny piękny! Poszłam pewnego razu do drogerii poszukać czegoś świeżego na wiosnę i lato. Wnet oczywiście podeszła do mnie pani ekspedientka i spytała, czego szukam. Odparłam, że czegoś w stylu Lanvin Eclat d’Arpege i w zamian jako propozycję dostałam Gold Diva. To była trafiona rada! Zapach jest rzeczywiście podobny. Świeży, kwiatowy, dziewczęcy – bardzo mi się spodobał!
Iskrzące owoce, słodki nektar kwiatowy, piżmo… Jest tu wszystko co kocham w perfumach!
Trwałość i projekcja zaskakująco przyzwoita.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino Gold Diva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino Gold Diva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold Diva marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold Diva marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Lucky Charms Montana Parfum d`Elle 2 Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Guerlain Insolence Blooming Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me Victoria`s Secret Pear Glace Floris Madonna of the Almonds Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Renato Balestra Diamante Nero