Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Gold Roberto Verino dla kobiet

Gold Roberto Verino dla kobiet

Gold Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia Gold Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia Gold Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia Gold Roberto Verino dla kobiet Zdjęcia

Gold marki Roberto Verino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Gold został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są gardenia i bergamotka; nutami serca są jaśmin, korzeń irysa, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i fasolka tonka.

Gardenia Bergamotka

Jaśmin Korzeń irysa Róża Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold by Roberto Verino.

Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Verino Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Verino Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold marki Roberto Verino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold marki Roberto Verino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Moschino Couture! Ghost Ghost Serenity L`Erbolario Iris Esteban Tourbillon de thé Emanuel Ungaro Divas Novae Plus Graceful Green Byblos Essence Lanvin Lanvin L`Homme O Boticario Accordes Smell Bent Sunshine Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette