Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Roberto Cavalli Tiger Oud Roberto Cavalli dla kobiet i mężczyzn

Roberto Cavalli Tiger Oud Roberto Cavalli dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Roberto Cavalli Tiger Oud Roberto Cavalli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Roberto Cavalli Tiger Oud Roberto Cavalli dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Roberto Cavalli Tiger Oud marki Roberto Cavalli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Roberto Cavalli Tiger Oud został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud) i róża.

Agar (oud) Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roberto Cavalli Tiger Oud by Roberto Cavalli.

Celebration III

Roberto Cavalli Tiger Oud Recenzje Perfum

czerwiec
czerwiec

Róża z oudem, po prostu i dlatego trudno będzie opisowo zróżnicować tą kompozycję na tle wszystkich innych z tymi składnikami. A naprawdę się różni.

Tiger Oud zaskakuje lekkością. Oud jest suchy, mało oleisty i pobrzmiewa przyprawami, dzięki temu w zapachu jest więcej tonów orientu niż by się po składzie wydawało. Róża jest jednocześnie mocna i delikatna, współgra z drewnem i nie zagłusza.

Prosto, nienachalnie i bogato. Naprawdę dobra robota.

Izabela
Izabela

Tiger Oud, perfumy, których byłam bardzo ciekawa. Nie można ich dostać w Polsce, to edycja tylko na kraje Bliskiego Wschodu, zatem zakup był w ciemno. Dostałam je dzięki życzliwej Fragranticzance, która miała możliwość ich zakupu w Dubaju. Dziękuję jeszcze raz :*
Jaki to zapach? Piękny, róża z oudem.
Mimo, że ten duet jest ostatnio często interpretowany w perfumach, te są inne.
Początkowo oud i róża są jednakowo głośne, potem róża wychodzi zdecydowanie na pierwsze miejsce. Jest doskonale wyczuwalna, oud tylko pomaga ją zaakcentować.
Na czym polega ich inność? Na delikatności.
Kojarzą mi się z dotykiem jedwabiu, miękkim, lekko chłodnym. Te perfumy siadają na skórze delikatnie, są pieszczotą. Dla zmysłu węchu.
Nazwałabym je bardzo przystępnie pokazanym duetem róża-oud. Są bardzo noszalne, nie mają w sobie niczego, co denerwuje. Klasa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Tiger Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Roberto Cavalli Tiger Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roberto Cavalli Tiger Oud marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roberto Cavalli Tiger Oud marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame M by Marcel Marongiu Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Christian Dior Midnight Poison Michal Szulc Sale Perfume 01 Parfum d`Empire Cuir Ottoman L`Occitane en Provence Eau des Baux Serge Lutens Fille en Aiguilles Rouge Bunny Rouge Embers Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II The Different Company Sublime Balkiss Basile Basile Juliette Has A Gun Not A Perfume  Thierry Mugler Womanity Satellite Padparadscha Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Juliette Has A Gun Lady Vengeance Amouage Amouage Epic Woman Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Tom Ford Noir Pour Femme