Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet

Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet

Mam: 29 Miałem: 14 Chcę: 27 Ukochany zapach: 1

Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet Filmy
Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Roberto Cavalli Nero Assoluto marki Roberto Cavalli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Roberto Cavalli Nero Assoluto został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są orchidea i cytrusy; nutą serca jest wanilia; nutami bazy są heban i nuty drzewne.

Orchidea Cytrusy

Wanilia

Heban Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roberto Cavalli Nero Assoluto by Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli Eau de Parfum
J`Aime La Nuit
Roberto Cavalli Essenza
Amor Amor Forbidden Kiss
Jimmy Choo Eau de Toilette

Roberto Cavalli Nero Assoluto Recenzje Perfum

marigold
marigold

Perfumy z charakterem, przepiękne, zwracające uwagę, oryginalne...bardzo eleganckie, z gatunku luksusowych. Wyczuwam orchideę, wanilię i nuty drzewne. Lubię perfumy Cavalliego za ich niepospolitość i szykowność. Pomimo dość ubogiego składu ( a może właśnie dlatego)jego zapachy mają klasę. Zapach dość trwały.
Cudowny na wieczór, ale używam go również w dzień, kiedy nie mogę się z nim rozstać.

ann999
ann999

A mnie się ten zapach bardzo podoba. Przez te nuty drzewne jest bardzo seksowny, taki mrrrr... Niestety, parametry użytkowe są tragiczne. Spośród wszystkich moich zapachów, ten nie ma ani żadnej projekcji ani trwałości. Nawet ciuchy nie pachną nim specjalnie... Jest tak bliskoskórny, że faktycznie nadaje się jedynie do sytuacji intymnych. To będzie najszybsze zużycie perfum na świecie! I dobrze, tyle jest pięknych i trwałych perfum do przetestowania.

Sylwia74
Sylwia74

Zgadzam się z Arttemiss, że ani one nero ani nero assoluto. Posiadam miniaturkę, która cieszy oko bo flakonik prześliczny. Skusiłam się bo skoro uwielbiam złotą klasyczną wersję to ta będzie równie piękna, bardziej orientalna, zmysłowa i wytworna. Nic bardziej mylnego. Flakonik to wielka podpucha i ja dałam się nabrać.

Alixia
Alixia

Ciepłe, lekko orientalne, zwyczajne. Krótkotrwałe. Zero magii. Tylko dobre rzemiosło.

Arttemiss
Arttemiss

Ani one nero, ani tym bardziej nero assoluto. Najpierw pojawiają się cytrusy, a gdy zanikają (tak po około dziesięciu minutach) do głosu dochodzą nuty drzewne, bardzo suche, bardzo intensywne, z delikatniejszą domieszką orchidei i wanilii. Stopniowo, wraz z upływem czasu gdy zapach ewoluuje, drewno zaczyna konsekwentnie schodzić na dalszy plan, by ustąpić miejsca coraz bardziej wybijającym się kwiatom. Blaknąć też zaczyna wanilia.

Zapach trzyma się tak blisko skóry, że nie bardzo wyobrażam sobie, jak mógłby być to zapach wieczorowy. Nie nazwała bym go też ani uwodzicielskim, ani zmysłowym - ot, trochę bardziej zdecydowanym pośród wielu innych, delikatniejszych. Jeżeli chodzi o trwałość - i tutaj szału nie ma, chociaż tragedii też nie.

Powiedziała bym, że jest w typie pozostałych zapachów sygnowanych przez projektanta i że zdecydowanie czuć bliskie pokrewieństwo koncepcji (zwłaszcza) z Acquą, Just'em i Cavalli edp.

Trwałość - przeciętna, projekcja - raczej bliskoskórna.

Martielle
Martielle

Ewidentnie przypominają swoją poprzednią, klasyczną wersję, z tym, że tutaj wyczuwam dominację bardziej drzewną, tam natomiast było więcej słodyczy. Znajduję też podobieństwo do Acqua, choć w tym przypadku pojawia się ono mniej namacalnie i tylko w bazie. Nero Assoluto to jednak zdecydowany wygrany spośród całej trójki. Jest najbardziej tajemniczy i uwodzicielski, skierowany dla odważnej, ambitnej dziewczyny. Idealnie łączy w sobie nuty kwiatowe i słodkie z drzewnymi, gęstymi i orientalnymi oraz ciepłymi, waniliowymi. Zapach jest bardzo intensywny oraz trwały.

Dużym zaskoczeniem jest niewyraźna, ukryta gdzieś rześkość. Wraz z odurzającym aromatem orchidei porusza zmysły i otula. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten zapach działa na mnie jak afrodyzjak i jednocześnie jak czekolada - tak mi się podoba, że mogłabym go zjeść :)

Perfumy mają prosty, aczkolwiek wyrafinowany charakter: splot zawartych w nich składników pięknie manewruje i wiruje na skórze. Baza odkrywa jednak najwięcej przyjemności, jest bowiem najbardziej subtelna i uwodzicielska. Lekka, słodka, ale za tą zasłoną czai się ryk tygrysa. Zniewala. Magnetyzuje.

Savanoja
Savanoja

Spoglądając na flakon spodziewałam się czegoś innego. Ale cóż... Nie wiem jak pachnie heban, ale w otwarciu czuję dużo kwiatów (podobno to orchidea) oraz drewno. I sam początek tej kompozycji podoba mi się tak sobie. Przyjemnie zaczyna być po kilkunastu minutach, gdy kwiaty uspokajają się i wybrzmiewa drewno z lekko słodkawą nutką wanilii. Podoba mi się ta delikatna słodycz, nie ma mydlin, nie ma pudru. Jest nieco szorstko i tajemniczo. Te perfumy coś w sobie mają, nie są nachalne...i coś ciągnie mnie do nich. Z czasem pojawia się jakby nuta owocowa, lekko niepokojąca i seksowna.
Mankamentem jest trwałość ok 2-3 godziny. Projekcja dla mnie zadowalająca czyli raczej bliskoskórna.
Zauważyłam, że im dłużej ich używam tym bardziej mi się podobają! Początkowe rozczarowanie zamieniło się w fascynację czyli czas ewidentnie jest ich sprzymierzeńcem. Polecam amatorkom drewienek :)

Roberto Cavalli Nero Assoluto by Roberto Cavalli 3.63 out of 5 based on 54 ratings and 7 user reviews

Zakupowe okazje

FragranceX.com
35.48 USD
Roberto Cavalli Nero Assoluto Perfume by Roberto Cavalli, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1oz
Roberto Cavalli Nero Assoluto eau de parfum for women 2.5 oz
Roberto Cavalli Nero Assoluto eau de parfum for women 2.5 oz
FragranceNet.com
47.99 USD
Roberto Cavalli Nero Assoluto by Roberto Cavalli Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
FragranceX.com
51.00 USD
Roberto Cavalli Nero Assoluto Perfume by Roberto Cavalli, 2.5 oz Eau De Parfum Spray for Women
StrawberryNET.com
61.50 USD
Roberto Cavalli Nero Assoluto Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Roberto Cavalli Nero Assoluto Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
FragranceNet.com
61.99 USD
Roberto Cavalli Nero Assoluto by Roberto Cavalli Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
StrawberryNET.com
78.00 USD
Roberto Cavalli Nero Assoluto Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Roberto Cavalli Nero Assoluto Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roberto Cavalli Nero Assoluto marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roberto Cavalli Nero Assoluto marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Bvlgari Jasmin Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Giorgio Armani Emporio Armani Lei Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Kenzo Amour Valentino Valentina Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Coco Noir Christian Dior Dior Addict Christian Dior Hypnotic Poison Gucci Gucci Guilty Calvin Klein Euphoria Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Marc Jacobs Decadence Lolita Lempicka Si Lolita Rihanna Rogue Yves Saint Laurent Black Opium Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher Secret d`Essences Neroli