Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli dla mężczyzn

Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli dla mężczyzn

skórzany
Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia

Roberto Cavalli Man marki Roberto Cavalli to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Roberto Cavalli Man został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są imbir, bergamotka i cytryna; nutami serca są piołun, skóra, lawenda i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Imbir Bergamotka Cytryna

Piołun Skóra Lawenda Cedr

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roberto Cavalli Man by Roberto Cavalli.

Antidote

Roberto Cavalli Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roberto Cavalli Man marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roberto Cavalli Man marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Guerlain Vetiver Ralph Lauren Safari for Men Yves Saint Laurent Jazz Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Diptyque Philosykos Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Pacifica Avalon Juniper O Boticario Portinari Roxana Illuminated Perfume Q Roja Dove Diaghilev Novaya Zarya Sasha