Marki » R S » orientalne « Grupy

Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli dla kobiet

agarowy
skórzany
dymny
Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Roberto Cavalli Gold Edition marki Roberto Cavalli to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Roberto Cavalli Gold Edition został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi szafran; nutą serca jest agar (oud); nutą bazy jest kadzidło.

Szafran

Agar (oud)

Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roberto Cavalli Gold Edition by Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli Gold Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Gold Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Roberto Cavalli Gold Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roberto Cavalli Gold Edition marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roberto Cavalli Gold Edition marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Bijan DNA for Men Salvador Dali Dalimania Rochas Lumiere Original Sonoma Scent Studio Ambre Noir Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Parfum d`Empire Wazamba Agatha Imperial Jade Men M. Micallef Mon Parfum Frances Denney Hope