Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Roberto Cavalli Black Roberto Cavalli dla mężczyzn

Roberto Cavalli Black Roberto Cavalli dla mężczyzn

ziołowy
Roberto Cavalli Black Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia

Roberto Cavalli Black marki Roberto Cavalli to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Roberto Cavalli Black został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są kolendra, estragon i bambus; nutami serca są biały pieprz, lawenda i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i cedr.

Kolendra Estragon Bambus

Biały pieprz Lawenda Geranium

Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roberto Cavalli Black by Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli Black Recenzje Perfum

belor
belor

Bardzo ładny, męski i ciepły zapach od Cavalliego oparty przede wszystkim na lawendzie. Jego wielką zaleta jest - paradoksalnie - brak fajerwerków, nie jest ani przesadnie słodki, ani rozbudowany (choć płynnie przechodzi przez swoje nuty), niczym nie szokuje, a jednak pachnie naprawdę dobrze i bardzo go lubię. Ma w sobie taki charakterystyczny koloński "posmak", który oddaje jakiś rodzaj bezpiecznego ciepła. Wadą są nienajlepsze projekcja i trwałość, niemniej mocniejsza aplikacja przekłada się na wydłużenie czasu emisji.

Roberto Cavalli Black by Roberto Cavalli 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roberto Cavalli Black marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roberto Cavalli Black marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rasasi Egra Men Lalique Lalique Pour Homme Lancome Hypnôse Homme Thierry Mugler A*Men Givenchy Pi Gucci Envy for Men Azzaro Visit For Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Burberry London for Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Versace Dreamer Jil Sander Jil Sander Man Absolute Donna Karan DKNY Men Azzaro Twin for Men Rasasi Faqat Lil Rijal Ralph Lauren Polo Modern Reserve Carolina Herrera Herrera For Men Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Carolina Herrera CH Men Rasasi La Yuqawam Homme