Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet

Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet

Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Paradiso Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Paradiso marki Roberto Cavalli to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Paradiso został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka i bergamotka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są sosna, cyprys i wawrzyn.

Cytrusy Mandarynka Bergamotka

Jaśmin

Sosna Cyprys Wawrzyn

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradiso by Roberto Cavalli.

Paradiso Azzurro
Acqua
Miu Miu

Paradiso Recenzje Perfum

Gagatek9
Gagatek9

Nie potrafię zdecydować do końca czy ten zapach mi się podoba, czy nie. Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre - plaża, tropiki, egzotyczne owoce, słona woda. Po 30 minutach zapach zmienia się na trochę bardziej "zielony" i owoce powoli przestają być takie intensywne. Po dwóch godzinach czuję je nadal przy każdym ruchu ale zalatują już trochę kostką do WC. No i teraz już zależy od naszego nosa, czy bardziej będziemy czuć tę świeżą egzotykę, czy leśny odświeżacz do toalet... Ja chyba wolę postawić na perfumy które podobają mi się od początku do końca, niż na takie które kojarzą mi się z ciężką chemią. Raczej nie kupię.

Zmienna
Zmienna

Sloneczny i tropikalny zapach. Przywodzi mi na mysl lato i beztroskie dziecinstwo, kiedy to najwiekszym wyzwaniem jest naciagniecie rodzicow na kupienie lodow. Jest bardzo radosny i slodki, a jednoczesnie lekki. Do tego niesamowicie mocny i trwaly. Niby nie do konca moj styl wlasnie z powodu tej slodyczy, ale jednak podoba mi sie. Polubilabym go jeszcze bardziej gdyby byl mniej syntetyczny.

Na sobie nie wyczuwam nut lesnych, o ktorych kilka osob wspominalo. Na mnie caly czas pachnie tak samo slodko i niewiele sie w nim zmienia. Moze jedynie odczucie syntetycznosci sie nieco wzmaga.

Mysle, ze najlepiej nadaje sie na letnie wakacje i plaze, ale czuje, ze moze tez sluzyc jako poprawiacz humoru kiedy za oknem slota.

Krupczatka
Krupczatka

Tak jak napisały poprzedniczki - początek całkiem miły i obiecujący.
Po kilku minutach czuję się jednak tak, jakbym leżąc na rajskiej plaży wysmarowała się tłustym, gęstym olejkiem do opalania, który zatyka wszystkie pory mojej skóry. Nie mogę oddychać, brakuje mi powietrza. Cała się lepię,do ciała poprzyklejał się piasek i igliwie... Źle się z tym czuję - idę pod prysznic...

violaa92
violaa92

Paradiso to jaśmin podany na tacy z cytrusami, głównie mandarynką i przyprószony igiełkami sosnowymi. Przypominają mi minimalnie niebieski flakonik Acqua, ale to nic dziwnego, w każdym zapachu RC wyczuwam jakąś wspólną nutę. Wracając do meritum cytrusy w Paradiso szybko wyparowują zostawiając na skórze jaśminowy aromat, przez chwilkę nawet delikatnie drzewny, ale niepowalający. Tak czy tak na lato jak znalazł! To jedyny zapach Roberto który wybrałabym na upały.

natajluska
natajluska

Początek jest przepiękny - rzeczywiście Paradiso. Są wyczuwalne świeżutkie cytrusy, takie niedawno zerwane z drzewka. Lasek, plaża, po prostu błogostan. Zapowiadało się cudnie.
Bardzo się jednak zawiodłam, bo bajka nie trwa wcale długo. Po kilkunastu minutach wszystko co piękne umyka, a pozostaje na mnie zapach dyndającej lusterkowej choinki, przemieszanej z alejką proszków do prania w supermarkecie :(
Wielkie nadzieje wiązałam z Paradiso. Myślałam, że znalazłam kolegę dla Ogródka Śródziemnomorskiego. Szkoda, że Paradiso są na mnie takie sztuczne. Początek mają świetny.
Trwałość i projekcja - bardzo dobra.

china_doll
china_doll

Najpierw najbardziej wyczuwalne są cytrusy, jaśmin i cyprys, potem na prowadzenie wychodzi sosna, zapach zyskuje wybitnie iglasty charakter.

Myślę, że te perfumy miały przywodzić na myśl gaje iglaste rosnące przy plaży we Włoszech. Można to sobie wyobrazić, czuć nawet akord ciepłego powietrza. Jednak, niestety wyczuwam w Paradiso nuty syntetyczne, coś jakby leśny odświeżacz powietrza, lub jak zauważyła wcześniej Liczi-płyn do mycia naczyń. Nici ze śródziemnomorskich wakacji...

Zapach na pewno wyróżnia się na tle zalewu floral-fruity na lato, ponadto ma świetną, około ośmiogodzinną trwałość i dużą projekcję-ciągnie się za nami ogonem i jest wyczuwalny przy każdym ruchu, nawet po kilku godzinach.
Nie są to jednak perfumy dla każdego, mnie trochę przeszkadzały, radzę przetestować przed zakupem.

Plakat reklamowy z papuga przelatującą nad flakonem-cudowny.
O własnej buteleczce nie marzę.

liczi
liczi

Perfumy w pierwszej chwili niebiańsko piękne. Przenoszą mnie do rozgrzanej słońcem polany w lesie, gdzie beztrosko leżąc na kocu sięgam po schłodzonego drinka z blue curacao. W szklance gęsto od zielonych listków, grzechoczą kostki lodu, na dnie brązowy cukier. Pije łapczywie. Po chwili czuje jednak, że coś jest nie tak. Może to szklanka była źle wypłukana z płynu do naczyń o zapachu leśnym?
Paradiso zapowiadał się bardzo ciekawie ale w kontakcie z moją skórą z zapachem dzieje się coś bardzo niedobrego, staje się gorzki i potwornie syntetyczny.
Szkoda bo trwałość świetna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Paradiso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Paradiso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradiso marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradiso marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Elie Saab Le Parfum Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Paco Rabanne Black XS for Her Guerlain Shalimar Parfum Initial Prada Prada Candy L'Eau Rihanna Rebelle Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Jimmy Choo Jimmy Choo Jean Paul Gaultier Classique Trussardi Donna Trussardi 2011 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Bvlgari Omnia Coral Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Guerlain Idylle Sarah Jessica Parker Lovely Kenzo Jeu d'Amour Britney Spears Believe