Marki » R S » orientalne « Grupy

Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet

Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

agarowy
Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Oud al Qasr marki Roberto Cavalli to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Oud al Qasr został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, agar (oud), labdanum i wanilia.

Cedr Agar (oud) Labdanum Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud al Qasr by Roberto Cavalli.

Oud al Qasr Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Oud al Qasr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Oud al Qasr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud al Qasr marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud al Qasr marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Guerlain Spiritueuse Double Vanille The Body Shop Satsuma Perfume Oil Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Jessica McClintock Scott McClintock Nina Ricci Phileas Parfumerie Generale Cedre Sandaraque Christian Dior Ambre Nuit Tesori d`Oriente Hammam JoAnne Bassett Sacred Incense Rasasi Al Maqam