Marki » R S » orientalne « Grupy

Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet

Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet

Mam: 5 Chcę: 7

agarowy
Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Oud al Qasr Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Oud al Qasr marki Roberto Cavalli to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Oud al Qasr został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, agar (oud), labdanum i wanilia.

Cedr Agar (oud) Labdanum Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud al Qasr by Roberto Cavalli.

Shams Oud
Bentley For Men Absolute
Ambre Sultan

Oud al Qasr Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

Zapach na mojej skórze od początku wybrzmiewa dosyć suchym kadzidlano-drzewnymi nutami , jest nieco majestatyczny i w takim klimacie trwa, z dosyć dużą mocą ok. 1,5 godziny, kojarzy mi się wtedy z ktorymś z zapachów pięcioraczkow, ale nie pamiętam ktorym , Następna odsłona ma słabszą projekcję ale silniej wyczuwalna jest nuta labdanum , zapach jest mniej suchy, gęstszy, uwalnia ciepłą, balsamiczną nutę, nieco później w tle wybrzmiewa ciemna wanilia , zapach robi się bardziej przyskórny , pojawia się odrobina słodyczy. W moim odczuciu zapach udany ,oud ładnie z cedrem zmieszany, nieinwazyjny z odrobiną orientalnej słodyczy.
Myślę , że można go potraktować jako unisex mimo że jest dedykowany kobietom.

Momentami mam wrażenie ,że błąka się tam mglista, nieoczywista nuta ...wysuszonego liścia laurowego :).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Oud al Qasr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Oud al Qasr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud al Qasr marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud al Qasr marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Estée Lauder Youth-Dew Vivienne Westwood Boudoir Molinard Habanita Serge Lutens Chypre Rouge L`Artisan Parfumeur Rose Privée Lorenzo Villoresi Teint de Neige Jean Paul Gaultier Classique Intense Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Montale Intense Cafe Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Mauboussin Mauboussin Givenchy Organza Indecence Bvlgari Jasmin Noir Yves Saint Laurent Cinema Guerlain Samsara Eau de Parfum Cacharel LouLou Estée Lauder Sensuous Jacques Fath Fath de Fath