Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Just Cavalli Pink Roberto Cavalli dla kobiet

Just Cavalli Pink Roberto Cavalli dla kobiet

Just Cavalli Pink Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Just Cavalli Pink Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Just Cavalli Pink marki Roberto Cavalli to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Just Cavalli Pink został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są lilia, hibiskus i brzoskwinia; nutami serca są piwonia, gardenia tahitańska i róża bułgarska; nutami bazy są piżmo, brazylijskie drzewo różane i ambra.

Lilia Hibiskus Brzoskwinia

Piwonia Gardenia tahitańska Róża bułgarska

Piżmo Brazylijskie drzewo różane Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli Pink by Roberto Cavalli.

Just Cavalli Pink Recenzje Perfum

panikredka
panikredka

Dostałam ten zapach w prezencie i od tamtej pory zakochałam się w Cavallim. Zapach ciepły, słodko - pudrowy ale nie mdlący. Ja określam go jako "optymistyczny", gdyż używając go głownie jesienią i zimą jego woń poprawiała humor i dostarczała powiewu lata :) uniwersalny wiekowo i na każdą porę dnia. Na mojej skórze i ubraniach trwałość była bardzo duża, choć nie rozwijał się zbytnio i przeważały nuty brzoskwini i róży. Wypsikałam całą butlę i chętnie kupię kolejną.

joawoj
joawoj

Ten zapach według mnie idealnie sprawdza się jako woda toaletowa na co dzień. Zapach jest lekki, kwiatowy, bardzo "bezpieczny". Koleżanki z biurka obok raczej o ból głowy nie przyprawi. Niestety poniekąd również za sprawą niskiej intensywności i bardzo słabej trwałości :(.
Ja wiem, ze Just Cavalli to marka "dla mas" i jakość nie dorównuje marce Roberto Cavalli, ale i tak jestem mocno zawiedziona trwałością tego zapachu.
Cena nie jest wygórowana, bo udało mi się kupić 60ml za 80zł, ale i tak spodziewałam się po tym zapachu czegoś więcej.
Reasumując, fajny i świeży zapach kwiatowy o baaardzo umiarkowanej trwałości i małej intensywności. Wg mnie absolutnie nie nadaje się na wieczorne wyjścia, w porządku sprawdza się jako mało wyrazisty zapach na dzień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli Pink marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli Pink marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Trussardi Donna Trussardi 2011 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Yves Saint Laurent La Collection In Love Again Gucci Gucci Eau de Parfum II Thierry Mugler Alien Christian Dior Midnight Poison Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Calvin Klein Eternity Moment Roberto Cavalli Acqua Estée Lauder Youth-Dew Hermes Le Jardin de Monsieur Li Burberry Body Gucci Gucci Guilty Lanvin Oxygene Giorgio Armani Emporio Armani Lei Hermes Un Jardin En Mediterranee Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Flower by Kenzo Thierry Mugler Womanity