Marki » R S » skórzane « Grupy

Just Cavalli Him Roberto Cavalli dla mężczyzn

Just Cavalli Him Roberto Cavalli dla mężczyzn

skórzany
Just Cavalli Him Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia Just Cavalli Him Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia

Just Cavalli Him marki Roberto Cavalli to skórzane perfumy dla mężczyzn. Just Cavalli Him został wydany w 2013 roku. Just Cavalli Him stworzyli Domitille Bertier i Clement Gavarry. Nutę głowy stanowi papryczka pimento; nutą serca jest wetyweria; nutą bazy jest skóra.

Papryczka pimento

Wetyweria

Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli Him by Roberto Cavalli.

Just Cavalli Him Recenzje Perfum

dmitrynight
dmitrynight

Sprzeczności! Ten zapach jest kwintesencją nowoczesnej perfumerii

alternus
alternus

Specyficzny to zapach, ale bynajmniej nie w sensie totalnej oryginalności choć może się wyróżniać na tle obecnego mainstreamu. I chociaż nie wiele się tutaj dzieje, to jednak nie można powiedzieć, że coś nie przykuwa uwagi.
Skóra, która choć nieco syntetyczna przyjemnie się wysładza nadając kompozycji słusznej ciężkości i otulającego ciepła, pod ciągłą presją intensywnej papryczki, dodaje pikanterii i czyni pachnidło ciekawie zbalansowanym. Gdyby jeszcze szemrany wetiwer był podany tak jak w Encre Noir lub chociaż Black Touch to kto wie czy ów wynalazek nie zagościłby na dłużej na mojej półce, brakuje poprostu tego dymnego ingredientu, który mógłby uczynić zapach bardziej niszowym, tajemniczym.
Trwałość 6-7 godzin daje stosunkowo dobry wynik, a nieduża projekcja, w moim odczuciu jest zaletą tej wody, która przez dobór wyraźnie sztucznych substytutów raczej niewiele wnosi do świata węchowych uniesień.

kasia7bhp
kasia7bhp

Jest boski ;-) ogon niesamowity, zapach zniewalający kobietę ;-) uwodzi, prowadzi na pokuszenie ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli Him marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli Him marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel Bleu de Chanel Chanel Allure Homme Sport Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Versace Versace Pour Homme Loewe Solo Loewe Christian Dior Fahrenheit Absolute Valentino Valentino Uomo Dolce&Gabbana D&G Giorgio Armani Acqua di Gio Yves Saint Laurent M7 Oriflame Manful Sisley Eau de Campagne Hugo Boss Boss Soul Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Christian Dior Higher Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Syed Junaid Alam Rasikh Givenchy Givenchy pour Homme Estée Lauder Amber Mystique