Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Just Cavalli Her Roberto Cavalli dla kobiet

Just Cavalli Her Roberto Cavalli dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 3 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Just Cavalli Her Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Just Cavalli Her marki Roberto Cavalli to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Just Cavalli Her został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są liść bambusa, cynamon, liść czarnej porzeczki, sycylijska bergamotka, jabłko i Żywica elemi; nutami serca są cyklamen, kawa, jaśmin i lotos; nutami bazy są Żywica bursztynowa, piżmo, cedr, madagaskarska wanilia i tytoń.

Liść bambusa Cynamon Liść czarnej porzeczki Sycylijska bergamotka Jabłko Żywica elemi

Cyklamen Kawa Jaśmin Lotos

Żywica bursztynowa Piżmo Cedr Madagaskarska wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli Her by Roberto Cavalli.

Just Cavalli Her Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Pierwsze spotkanie z Just Cavalli było dla mnie przyjemne: wyraźnie wyczuwałam delikatną, puchatą wanilię i nawet nie przeszkadzał mi dodatek w postaci soczystej nuty jabłka (zwykle nie lubię).
Jednak przy bliższym poznaniu ten zapach wydał mi się sztampowy i po prostu mało interesujący.

Delikatna, dość sztuczna wanilia z niewielkim dodatkiem owoców - dla amatorów gourmand w wersji prostej i lekkiej.

Ja z takich 'zwykłych' gourmand o wiele bardziej lubię Warm Vanilla Sugar.

amanda
amanda

Pierwsze uderzenie zapachu to kwaskowate wino , tak bym pomyślała gdybym miała zamknięte oczy i podsunięty pod nos ten zapach.
Ale to jest pierwsze króciutkie wrażenie.
Dochodzi trochę gorzkawa nuta , która przy wnikliwszym wąchaniu daje aromat kawy z wanilią .
Kawa tutaj ma smak cukierków kukułek.
Kwiaty nie są wyczuwalne.
Ogólnie to zapach słodko gorzkawy .

Just Cavalli Her by Roberto Cavalli 3.33 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli Her marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli Her marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Givenchy Organza Indecence Givenchy Hot Couture Lolita Lempicka Si Lolita Lancome Miracle Lalique Amethyst Yves Saint Laurent Elle Cacharel Amor Amor Tentation Nina Ricci Nina Cartier Must II Givenchy Ange ou Demon Clarins Par Amour Gucci Gucci Rush Summer Donna Karan DKNY To Go Women Joop! Joop! Rococo Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Givenchy Hot Couture Collection No.1 Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Moschino Couture! Trussardi Trussardi Inside for women