Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Just Cavalli Gold for Him Roberto Cavalli dla mężczyzn

Just Cavalli Gold for Him Roberto Cavalli dla mężczyzn

kawowy
skórzany
Just Cavalli Gold for Him Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia Just Cavalli Gold for Him Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia

Just Cavalli Gold for Him marki Roberto Cavalli to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Just Cavalli Gold for Him został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, czarny pieprz, kardamon i papryczka pimento; nutami serca są kawa i skóra; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Gałka muszkatołowa Czarny pieprz Kardamon Papryczka pimento

Kawa Skóra

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli Gold for Him by Roberto Cavalli.

Just Cavalli Gold for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli Gold for Him marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli Gold for Him marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him L`Erbolario Meharees Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Rouge Bunny Rouge Embers Hermes Terre d`Hermes Parfum Amouage Jubilation for Men Bentley Bentley for Men Intense Serge Lutens Chergui Comme des Garcons Floriental Lubin Idole Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Givenchy Pi Lubin Idole Eau de Parfum Olivier Durbano Black Tourmaline Loewe Agua de Loewe Cala d'Or Byredo M/Mink Loewe Agua de Loewe Tom Ford Noir Extreme Loewe Esencia pour Homme Burberry London for Men