Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet

Mam: 22 Miałem: 6 Chcę: 20 Ukochany zapach: 1

orzechowy
skórzany
Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Just Cavalli Gold for Her Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Just Cavalli Gold for Her marki Roberto Cavalli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Just Cavalli Gold for Her został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są orzech laskowy i mandarynka; nutami serca są jaśmin, korzeń irysa i pianka marshmallow; nutami bazy są skóra i drzewo różane.

Orzech laskowy Mandarynka

Jaśmin Korzeń irysa Pianka marshmallow

Skóra Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli Gold for Her by Roberto Cavalli.

Paradise
Extatic Intense Gold

Just Cavalli Gold for Her Recenzje Perfum

amanda
amanda

Nie przepadam raczej za skórą w perfumach,nawet gdy ona jest z wyższych sfer.
Gdy jest delikatna i miękko aksamitna to i tak tylko na chwilkę.
Nie dodałabym jej do swoich ulubionych,bo nie jestem skórzano lubna.
Jednak skórka podana w formie gourmand to już zupełnie co innego.To moje tony i to akceptuję.
Dla mnie ten zapach ze skórą a raczej skórką delikatną,gładko jedwabną w samym temacie jest doskonały.
A to dlatego,że i słodycz nie zabija ani nie przebija.
Orzechy z pianką wspaniale zostały przełamane nutą skóry.
Skóry pudrzastej,miękkiej podrasowanej jaśminem.
Dla mnie to idealna podana skórka na "słodko".Bez zbytniego słodzenia,proporcje zostały zachowane.

Malutka100
Malutka100

Zaintrygowały mnie te orzechy i pianki w składzie, więc z przyjemnością zabrałam się za testy tego zapachu.
Just Cavalli Gold to piękny, kremowo- otulający zapach, szalenie kobiecy i seksowny.

Na mojej skórze na pierwszy plan wybijają się głównie nuty gourmand, w tle pobrzmiewa zaś jaśmin. Zapach nie jest płaski, pięknie rozwija się na skórze. Jest słodki, ale nie ulepny. Słodycz przełamana nutami drzewnymi jest elegancka i z klasą.

Zapach jest wyczuwalny przez otoczenie, ale nie nachalny. Koleżanka czując go na mnie powiedziała, że przypomina jej Organzę. Nie wiem ile w tych perfumach podobieństwa, bo nie miałam jeszcze okazji poznać tego zapachu.
Trwałość bardzo dobra, perfumy czuje przez wiele godzin przy każdym ruchu. Nie jest to jednak zapach z tzw. „ ogonem”.
Just Cavalli Gold for Her to zapach, który z każdym użyciem podoba mi się coraz bardziej. Gdy wykorzystam swoją odlewkę na pewno zakupię sobie flakonik.

arli
arli

Piękny słodki zapach z nutą drzewno-skórzaną. Trwałość zapachu bardzo dobra ok. 8 godzin. Cudeńko nie dla każdego, ja takie zapachy uwielbiam. Zauważalne, nie nachalne z ogonem.

Agnieszka1974
Agnieszka1974

Kopia Aquolina sugar gold.
Klasyczny wydaje się ciekawszy,jak rozpalony słodki olejek na ogrzanej skórze.

Perelka
Perelka

Słodko-pudrowo-drzewny zapach. Bardzo wyraźnie czuć palisander - piękne, kremowe drewno. Na mojej skórze potrafi się rozwijać na kilka różnych sposobów i uwielbiam go za tę zmienność. Czasem pokazuje piękną, metaliczną nutę. Innym razem układa się nieco zbyt słodko.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

1sze zetknięcie z tym zapachem było bardzo obiecujące, ale tylko było. Po czasie, w praktyce, bardziej niż nadgarstkowe użycie zaskutkowało zasłodzeniem strasznym i zapach ma w sobie zbyt duży pierwiastek gourmand, za słodko, zbyt jadalnie, żeby u mnie nie spowodować mdłości.
Ale przyznaję orzechy laskowe są, ale wręcz oblepione czymś słodkim i dosyć sztucznym, jak nie takim bardzo, może to te pianki z nut.
Ale dla miłośników 100% słodziaków propozycja bardzo ciekawa.
Mi bardziej odpowiadają orzechy laskowe w Womanity Elles, nie ma ich tam, ale ja je czuję :)

liczi
liczi

Przypomina nieco Aliena Essence Absolue Thierrego Muglera. Mam oba zapachy, przetestowałam je jednocześnie na nadgarstkach. Alien z początku jest ostrzejszy, trudniejszy. Cavalli za to bardziej puszysty, kurzasty. Czuję orzechy i jaśmin, nie czuję skóry, prędzej ciepły kożuszek ;)
Po 2 godz. Alien robi się coraz gorętszy, znika mirra, wypala kadzidło, pojawia tłusta wanilia. Cavalli zmierza w nieco chemiczną nutę piankowych cukierków a po orzechach czuję drewniane łupinki.
Po 4 godz. Cavalli niestety znika ze skóry całkowicie, natomiast Alien słodzi nadgarstek czystą wanilią przez kolejne godziny. Nie umiałabym wybrać, który z zapachów preferuję, Alien ma lepsza trwałość i projekcję, za to Cavalli przez pierwszą godzinę jest zdecydowanie przyjemniejszy.

Amber92
Amber92

Pokładałam bardzo duże nadzieje w tym zapachu, ale jednak się rozczarowała. Uwielbiam zapach orzechów ( i same orzechy ;> ), laskowych również.Jednak perfumy te nie przypadły mi do gustu , cały niemal czas czuję to sztuczne orzechy to orzechówkę.Moja ulubiona nuta zapachowa - jaśmin w ogóle się nie przebija.Nie jestem przekonana czy chciałabym tak pachnieć . Zapach jest jednak oryginalny i ma swój urok - to trzeba mu oddać . Szkoda , że mnie nie porwał.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli Gold for Her marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli Gold for Her marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Burberry My Burberry Giorgio Armani Si Pierre Balmain Extatic Intense Gold Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dolce Vita Penhaligon`s Iris Prima Miu Miu Miu Miu Salvatore Ferragamo Signorina Guerlain Terracotta Le Parfum Tom Ford Noir Pour Femme DSQUARED² Want Clinique Aromatics in White Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Lancome Tresor Guerlain Insolence Eau de Parfum Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Marc Jacobs Decadence Dolce&Gabbana The One Desire