Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Just Cavalli Blue Roberto Cavalli dla mężczyzn

Just Cavalli Blue Roberto Cavalli dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

wodny
Just Cavalli Blue Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia Just Cavalli Blue Roberto Cavalli dla mężczyzn Zdjęcia

Just Cavalli Blue marki Roberto Cavalli to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Just Cavalli Blue został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są mandarynka, liczi, mięta i bergamotka; nutami serca są dzięgiel, pieprz, hiacynt i nuty wodne; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Mandarynka Liczi Mięta Bergamotka

Dzięgiel Pieprz Hiacynt Nuty wodne

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli Blue by Roberto Cavalli.

Just Cavalli Blue Recenzje Perfum

Jakub1965
Jakub1965

Brr, nie cierpię modowych kolekcji Roberto C. Za to ten zapach jest ok. Przypomina nieco swą herbaciano-cytrusowa nutą L'eau par Kenzo pour Homme. I to nie dziwi, oba zapachy wyszły bowiem z pracowni Oliviera Crespa. Just Blue zawstydza jednak haniebną wręcz trwałością, co staje sie niestety zmorą wielu fajnych świeżych kompozycji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli Blue marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli Blue marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Mexx Fly High Man Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Penhaligon`s Blenheim Bouquet Diptyque Oyedo Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio Xerjoff Kobe Demeter Fragrance Gin & Tonic James Heeley Verveine Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Henri Bendel Persian Lime & Pepper Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver