Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Just Cavalli Roberto Cavalli dla kobiet

Just Cavalli Roberto Cavalli dla kobiet

Just Cavalli Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia Just Cavalli Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Just Cavalli marki Roberto Cavalli to kwiatowe perfumy dla kobiet. Just Cavalli został wydany w 2013 roku. Just Cavalli stworzyli Nathalie Lorson i Fabrice Pellegrin. Nutę głowy stanowi neroli; nutą serca jest kwiat gardenii tahitańskiej; nutą bazy jest drzewo różane.

Neroli

Kwiat gardenii tahitańskiej

Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Just Cavalli by Roberto Cavalli.

Incanto
Just Cavalli Gold for Her

Just Cavalli Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Nie wiem jak pachnie gardenia tahitanska, ale wiem, jak pachnie lilia - i w Just Cavalli wyczuwam przede wszystkim lilię właśnie, i to taką lilię dosyć duszącą (aczkolwiek ja właśnie taką lubię). Jest to najbardziej liliowy zapach spośród testowanych przeze mnie zapachów, które lilię mają niejako w nazwie, jak Lys Soleia, czy Baise Vole Cartiera. Po drugie czuję nutę orzechową, która przecież miała być w Just Cavalli Gold. Just Cavalli zatem to dla mnie zapach kwiatowo-gourmandowy, z naciskiem na kwiatowy, bardzo kobiecy, miękki, zmysłowy, ale nie ociekający seksem. Jestem posiadaczką Just Cavalli Gold, ale teraz zastanawiam się, czy wersja podstawowa nie podoba mi się nawet bardziej...

Paulina092
Paulina092

Dawno nic mnie tak nie zachwyciło!!!
Szukałam zapachu w którym przewodnią nutą byłby kwiat gardeni thaitańskiej, najpierw zamówiłam próbkę, gdy do mnie dotarła kupiłam cały zestaw podarunkowy (3x75ml). Mój facet mówiący o moich kolejnych nabytkach po prostu "ładne" jest zachwycony :)

Neroli, Tiare i Palissander... Tylko trzy składniki, a zapach aż krzyczy i kipi seksem :) kojarzy mi się z pościelą po miłosnym uniesieniu. Może wydawać się grzeczny i kremowy, ale nic bardziej mylnego, to jest zapach grzechu ;) Wręcz lekko duszący, szczególnie przez pierwsze 15 minut zanim kwiat gorzkiej pomarańczy nie ucichnie by odsłonić kremowo-mleczno-orzechową gardenie thaitańską. Robi się co raz bardziej słodko i słodko. Baza to słodko-drzewne drewo różane.
Dziwią mnie komentarze o słabej trwałości, ponieważ ja wyczuwam te perfumy nawet na następny dzień. Psiknięte na nadgarstek potrawią przypomnieć o sobie po kilku godzinach gdy podeprę brodę ręką.

Raczej nie polecam na upały, mogłoby zemdlić kogoś w naszym towarzystwie. Nie jest to również dobra propozycja na prezent, chyba że dla kogoś kto kocha zapach kwiatu Tiare.

Dla mnie plusem jest również mała popularność tych perfum, do tej pory nie poczułam ich od nikogo.

Czyżbym w końcu znalazła swój zapach? :)

chjena
chjena

W pewnym momencie miałam fazę na orzechy laskowe w perfumach i dramatycznie bardzo chciałam przetestować wersję Cavalli Gold. Kontakt z flankerem szybko sprowadził mnie na ziemię, za to odkryłam, że oryginał kryje w sobie całkiem sporo orzechowej kremowości, choć nuty kompletnie na to nie wskazują...

Roberto Cavalli to bardzo charakterystyczna marka, większość ich kompozycji można w ciemno przyporządkować właśnie do tego projektanta. Nie stronią od kwiatu pomarańczy i specyficznej, trochę dusznej, ale wciąż eleganckiej słodkości. Just Cavalli zawiera tylko trzy składniki, ale wyciśnięto z nich cały potencjał: jest kremowo-orzechowa gardenia tahitańska, gorzkawo-odświeżające neroli i baza różano-drzewna. Szyk i klasa na wybrzeżu wczesną wiosną, morska bryza zwiewa nam kapelusz z głowy, ale słońce już powoli dokazuje, można wygrzewać stopy oparte o balustradę balkonu.

Bardzo mi się podobają, choć nie jestem wyluzowaną Włoszką, która zbiera się w sobie właśnie z pomocą kilku aplikacji Just Cavalli - a tak widzę nosicielkę tych perfum. Ale na włoskie objazdowe wakacje (kiedyś takie w końcu nadejdą!) zabrałabym flakonik. Do Rzymu - Roma Biagiotti, na wybrzeże - Just Cavalli.

tofik1984
tofik1984

Piękne, mam próbkę ale w przyszłym tygodniu kupię sobie buteleczkę. Ciepły, kremowy i otulający zapach. Bardzo przyjemne, ciągle nos przykładam do nadgarstka.
Wady
- mało intensywne, bliskoskórne
- mało trwałe tylko 4-6 godz

amanda
amanda

Dla mnie rewelacja. Trzy składniki a power taki z nich bije, jakby tu było gwarne ich towarzystwo.
Ja z kolei nie zaliczyłabym do takich grzecznych i uczesanych.
Tu nie ma spokojnego rytmu,wszystko tu kipi i bucha temperamentem godnym właśnie tychże białych kwiatów.

Nie są nazbyt słodkie ani nazbyt intensywne.
Dla mnie akurat takie wypośrodkowane,dobrze oddające klimat neroli i gardenii,bez przydusznawych klimatów.
Z kopytem,impetem,z życiem po prostu,bo ja nie lubię zapachów nijakich,półmartwych.
Perfumy muszą wyrażać emocje ,inaczej kaplica z zapachem.
Tu jest życiowa energia,ekspresja.
Ja mogę nosić je cały rok,omijajac jedynie bardzo ciepłe letnie dni.

Savanoja
Savanoja

Całkiem przypadkiem trafiłam na te perfumy i spodobały mi się od razu, tzn po teście nadgarstkowym po kilkudziesięciu minutach wróciłam do perfumerii by dokonać testu globalnego, a to u mnie rzadkość. Różnią się bardzo od masy kompoto - soczków i popularnych ostatnio oudowo - kadzidlanych miksów zawalających wszelkie dostępne perfumeryjne półki. Spot reklamowy moim zdaniem absolutnie nie pasuje do tych perfum! Ale mniejsza z tym...
Początek jest dosyć intensywny, słodki, odurzający. Kwiat tiare w połączeniu z neroli to coś dla lubujących się mega słodkich wonnościach a ja do takich właśnie należę. Jednak początkowa uderzeniowa dawka słodyczy szybko układa się na skórze przybierając formę kremu, balsamu, atłasu. Całość jest nieustannie żywa i wibrująca pomimo ujawnienia się już nut drzewnych w bazie. I w takiej formie pozostaje na długie godziny bo trwałość jest doskonała. Na szaliku i mankiecie doskonale wyczuwałam je po dwóch dniach.
Bardzo przypominają mi Lancome Poeme których osobiście nie mogłam nosić, ale lubię czuć na kimś. Just są zdecydowanie lżejsze i bardziej przestrzenne. Nie przytłaczają mnie i nie podduszają. Są doskonałe na chłodne, jesienne i zimowe dni.

violaa92
violaa92

Znowu coś pomarańczowego. Neroli czy też kwiat afrykańskiej pomarańczy, coraz częściej spotykane ostatnio w perfumach. Just Cavalli nie wnoszą nic nowego do kolekcji RC. Podobają mi się, ale nie na tyle by kupić flakon 50ml. Bardzo słodkie ale i też nieprzesadnie tj mus pomarańczowo-różany :) Jak dla mnie bardzo "grzeczny" zapach gdzie oglądając reklamę mamy zupełnie inne skojarzenia. Modelka kipi seksem, natomiast zapach kojarzy mi się raczej spokojnie, przytulnie, słodko, na wieczór może na randkę.

Zakupowe okazje

Roberto Cavalli Just Cavalli Eau De Toilette Spray New 30ml 1oz
Roberto Cavalli Just Cavalli Eau De Toilette Spray New 30ml 1oz
Gift Set 5oz
44.64 USD
Roberto Cavalli Just Cavalli Gift Set II. Eau De Toilette 2,5 oz Body Milk 2,5 oz Shower Gel 2,5 oz
Gift Set 1.7oz
48.50 USD
Roberto Cavalli Just Cavalli New Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz 2pcs
Eau De Parfum 2.5oz
Roberto Cavalli Just Cavalli Eau De Toilette Spray New 50ml 1.7oz
Roberto Cavalli Just Cavalli Eau De Toilette Spray New 50ml 1.7oz
Gift Set 2.5oz
65.00 USD
Roberto Cavalli Just Cavalli New Coffret Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz Body Lotion 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs
70.00 USD
Roberto Cavalli Just Cavalli Eau De Toilette Spray New 75ml 2.5oz
Roberto Cavalli Just Cavalli Eau De Toilette Spray New 75ml 2.5oz
Gift Set 2.5oz
80.00 USD
Roberto Cavalli Just Cavalli New Coffret Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz Body Lotion 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz Pink Box 3pcs
Eau De Parfum 3oz
106.00 USD
Roberto Cavalli Just Cavalli Gold Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
Roberto Cavalli Just Cavalli Gold Eau De Parfum Spray 90ml 3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Just Cavalli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Just Cavalli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Just Cavalli marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Just Cavalli marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elie Saab L'Eau Couture Estée Lauder Sensuous Noir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Midnight Poison Paco Rabanne Olympea Givenchy Ange ou Demon Burberry My Burberry Oriflame Mirage Hermes Eau des Merveilles Versace Crystal Noir Chanel Coco Eau de Parfum Hermes Elixir des Merveilles Vivienne Westwood Boudoir Montale Intense Cafe Yves Rocher Voile d'Ambre Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Yves Saint Laurent Belle d`Opium