Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Anniversary Roberto Cavalli dla kobiet

Anniversary Roberto Cavalli dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 8

Anniversary Roberto Cavalli dla kobiet Zdjęcia

Anniversary marki Roberto Cavalli to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Anniversary został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są różowy pieprz, zielone jabłko i malina; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i heliotrop; nutami bazy są paczula, cedr virginia i wanilia.

Różowy pieprz Zielone jabłko Malina

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Heliotrop

Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Anniversary by Roberto Cavalli.

Anniversary Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Cavalli Anniversary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Cavalli Anniversary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Anniversary marki Roberto Cavalli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Anniversary marki Roberto Cavalli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Ralph Lauren Romance Iceberg Fluid Woman Avon Wish of Love Mexx Mexx XX Nice Naomi Campbell Seductive Elixir Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Perry Ellis Perry Ellis for Women O Boticario Ma Cherie Jeans Filles des Iles Floral Solaire Next Pink Paradise InStyle Sex In The City Love