Marki » R S » szyprowe « Grupy

R de Capucci Roberto Capucci dla mężczyzn

R de Capucci Roberto Capucci dla mężczyzn

skórzany

R de Capucci marki Roberto Capucci to szyprowe perfumy dla mężczyzn. R de Capucci został wydany w 1985 roku. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka, cytryna amalfi, szałwia muszkatołowa i nuty zielone; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, mandarynka, róża i aldehydy; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, mech dębowy, ambra, fasolka tonka i skóra.

Petitgrain Bergamotka Cytryna Amalfi Szałwia muszkatołowa Nuty zielone

Goździk (roślina) Jaśmin Mandarynka Róża Aldehydy

Wetyweria Piżmo Paczula mech dębowy Ambra Fasolka tonka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about R de Capucci by Roberto Capucci.

Basile Uomo

R de Capucci Recenzje Perfum

R de Capucci by Roberto Capucci 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Capucci R de Capucci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Capucci R de Capucci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum R de Capucci marki Roberto Capucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu R de Capucci marki Roberto Capucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Tom Ford Moss Breches Avon Perceive for Men Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 M. Micallef Avant-Garde Animale Animale Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Bronnley James Bronnley Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Detaille Aeroplane Prince Matchabelli Abano Lacoste 2000