Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Opera III Roberto Capucci dla kobiet

Opera III Roberto Capucci dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

lekko korzenny

Opera III marki Roberto Capucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Opera III został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, czerwone jabłko i liść czarnej porzeczki; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, róża, brzoskwinia, anyż i bazylia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi Czerwone jabłko Liść czarnej porzeczki

Goździk (roślina) Jaśmin Róża Brzoskwinia Anyż Bazylia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opera III by Roberto Capucci.

Opera III Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Capucci Opera III, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Capucci Opera III, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opera III marki Roberto Capucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opera III marki Roberto Capucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Elizabeth Arden Green Tea Revitalize L`Artisan Parfumeur Bois Farine Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Lorenzo Villoresi Musk Tova Beverly Hills Tova Signature Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Oriflame Volare Laura Ashley Exotic Amber Mayssa Mayssa Jeanne Arthes Romantic Story Jeanne Arthes CO2 Pink Label