Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nuance Roberto Capucci dla kobiet

Nuance Roberto Capucci dla kobiet

Nuance Roberto Capucci dla kobiet Zdjęcia

Nuance marki Roberto Capucci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nuance został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka i kumkwat; nutami serca są osmantus, jaśmin i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Neroli Bergamotka Kumkwat

Osmantus Jaśmin Orchidea

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuance by Roberto Capucci.

Nuance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Capucci Nuance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Capucci Nuance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuance marki Roberto Capucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuance marki Roberto Capucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Laura Biagiotti Emotion The Body Shop Aztique Mojo Be Magic Estée Lauder Brasil Dream Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar S.T. Dupont S.T. Dupont Rose Ted Baker Endurance Women Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo Zara Zara Femme