Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Filly Roberto Capucci dla kobiet

Filly Roberto Capucci dla kobiet

aldehydowy

Filly marki Roberto Capucci to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Filly został wydany w 1983 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, aldehydy, nuty zielone i brzoskwinia; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, róża i orchidea; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i cywet.

Neroli Bergamotka Aldehydy Nuty zielone Brzoskwinia

Goździk (roślina) Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Róża Orchidea

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Filly by Roberto Capucci.

Filly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Capucci Filly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Capucci Filly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Filly marki Roberto Capucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Filly marki Roberto Capucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Paloma Picasso Paloma Picasso Diesel Fuel For Life Femme Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Avon Timeless Sisley Eau du Soir 2007 Esteban Classic Chypre Nez a Nez Rosier Ardent Marc de la Morandiere Bleu de Chine Weil Weil De Weil Sisley Eau du Soir 2010 Niven Morgan Jean Baptiste 1717