Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Ballade a Venise Roberto Capucci dla kobiet

Ballade a Venise Roberto Capucci dla kobiet

Ballade a Venise Roberto Capucci dla kobiet Zdjęcia

Ballade a Venise marki Roberto Capucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ballade a Venise został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i aksamitka; nutami serca są kwiat drzewa oliwnego, ylang-ylang, jaśmin i marakuja; nutą bazy jest galbanum.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Aksamitka

Kwiat drzewa oliwnego Ylang-ylang Jaśmin Marakuja

Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballade a Venise by Roberto Capucci.

Ballade a Venise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Capucci Ballade a Venise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Capucci Ballade a Venise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballade a Venise marki Roberto Capucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballade a Venise marki Roberto Capucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Stella McCartney Sheer Stella Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Victoria`s Secret So In Love Lorenzo Villoresi Teint de Neige Molinard 160 Loewe Aire Loewe Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Calvin Klein Eternity Summer 2010 Flirt! Flowerific Tonatto Profumi Notte a Taif Oscar de la Renta Soft Blossom