Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Ballade a Venise Roberto Capucci dla kobiet

Ballade a Venise Roberto Capucci dla kobiet

Ballade a Venise Roberto Capucci dla kobiet Zdjęcia

Ballade a Venise marki Roberto Capucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ballade a Venise został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i aksamitka; nutami serca są kwiat drzewa oliwnego, ylang-ylang, jaśmin i marakuja; nutą bazy jest galbanum.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Aksamitka

Kwiat drzewa oliwnego Ylang-ylang Jaśmin Marakuja

Galbanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballade a Venise by Roberto Capucci.

Ballade a Venise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Roberto Capucci Ballade a Venise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Roberto Capucci Ballade a Venise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballade a Venise marki Roberto Capucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballade a Venise marki Roberto Capucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Carla Fracci Carla Fracci HRH Princess Elizabeth E Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Montana Suggestion Eau d`Or Mariella Burani MB Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe James Heeley Ophelia Rifat Ozbek Ozbek Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Ebba Los Angeles Miss Pilar Gianni Campagna Gelsomino