Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Visa 2007 Robert Piguet dla kobiet

Visa 2007 Robert Piguet dla kobiet

Visa 2007 Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia

Visa 2007 marki Robert Piguet to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Visa 2007 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są bergamotka, liść fiołka, gruszka, biała brzoskwinia i Żółta mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy, ylang-ylang, kocanka i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, paczula, benzoes, mech dębowy, wanilia i wetyweria.

Bergamotka Liść fiołka Gruszka Biała brzoskwinia Żółta mandarynka

Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Kocanka Róża

Skóra Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Mech dębowy Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visa 2007 by Robert Piguet.

Angel
Rouge & Noir
Calypso

Visa 2007 Recenzje Perfum

dychotomja
dychotomja

Zapach, który wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi nie ma prawa mi się podobać.
Bo róża.
Bo cytrusy.
Bo wetyweria.
Bo owocowa kremowość.
Bo delikatność, elegancja i wytworność.
Bo na mojej skórze kompletny brak paczuli.
To wszystko tak bardzo nie moje.
A jednak mnie zachwyciło.
Na tym polega geniusz wielkich „nosów” – potrafią sprawić, że człowiek zachwyca się czymś, co pozornie jest kompletnie nie z jego bajki.

Lizbet
Lizbet

Nazwa Visa jest idealna dla tych perfum - są jak paszport szpiega, za każdym razem inne. Ile razy je wącham, tyle razy mam zupełnie inne odczucia, niesamowite.

Są momenty, gdy Visa pachnie jak Angel light - wszystko to, co krzyczące w Angelu, tu jest uładzone, okrągłe i spokojne. Ale są dni, gdy Visa jest świeża, słodka i skórzana, tę ich odsłonę lubię najbardziej.
Z powodu ich zmienności, trudno pisać mi o nutach. Na pewno czuję bargamotkę, liście fiołka, ylang ylang, skórę i wanilię. Paczula pojawia się i znika. Całość jest słodka i świeża, i ciężka - niby to nie ma sensu, a jednak te perfumy takie właśnie są. Wyraziste, eleganckie, z jakąś przekorną nutą, która całą kompozycję podnosi do góry. Delikatnie nawołują do zapachów z przeszłości, pozostając zapachem współczesnym. Mogą też ciekawie pachnieć na mężczyźnie. Mistrzostwo perfumiarstwa.

Projekcja średnia, trwałość: cały dzień.

Owoce - głównie brzoskwinia, róża, a w tle delikatna paczula i odrobina przypraw. Delikatny, lekko kremowy, bardzo kobiecy zapach. Trwały - trzyma się skóry przez cały dzień.

Jest śliczny - nie na tyle, bym pożądała własnej flaszki, bo jednak gdzieś to już wcześniej było i to nie jeden raz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet Visa 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet Visa 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visa 2007 marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visa 2007 marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Chergui Etat Libre d`Orange La Fin Du Monde Bentley Bentley for Men Intense Montale Blue Amber Serge Lutens Feminite du Bois Hermes Elixir des Merveilles Montale Full Incense Hermes Hermessence Ambre Narguile Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Givenchy Organza Indecence Bvlgari Black Etat Libre d`Orange Charogne S.T. Dupont Dupont Oud et Santal L`Artisan Parfumeur Amour Nocturne Tom Ford Amber Absolute Bond No 9 New Haarlem Lolita Lempicka Lolita Lempicka Trussardi Trussardi Skin Christian Dior Dune Thierry Mugler Alien Eau de Toilette