Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

V. Intense Robert Piguet dla kobiet

V. Intense Robert Piguet dla kobiet

V. Intense marki Robert Piguet to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, V. Intense został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, róża, Śliwka, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Szafran Róża Śliwka Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V. Intense by Robert Piguet.

V. Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet V. Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet V. Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V. Intense marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V. Intense marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red L`Erbolario Tiare Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Jeanne Arthes Made In Love Christian Audigier Christian Audigier For Her Tesori d`Oriente Fior di Loto Sarantis B.U. Trendy Jacques Fath Eau de Fath Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Jean Patou Moment Supreme Robert Piguet Calypso Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie