Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

V. Intense Robert Piguet dla kobiet

V. Intense Robert Piguet dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

V. Intense marki Robert Piguet to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, V. Intense został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak szafran, róża, Śliwka, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Szafran Róża Śliwka Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V. Intense by Robert Piguet.

Poison

V. Intense Recenzje Perfum

V. Intense by Robert Piguet 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet V. Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet V. Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V. Intense marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V. Intense marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Simply Clinique Yves Rocher Iris Noir Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Escada Incredible Me Chantecaille Tiare E. Coudray Esperys Xerjoff Dhajala Gabriela Sabatini Summer Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Scents of Time Maya Serge Lutens Rose de Nuit Juliet Stewart Juliet