Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Rose Perfection Robert Piguet dla kobiet

Rose Perfection Robert Piguet dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 1 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

Rose Perfection Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia

Rose Perfection marki Robert Piguet to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Perfection został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża.

Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Perfection by Robert Piguet.

Ce Soir Ou Jamais
West Side

Rose Perfection Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Od razu testując ten zapach w ciemno wiedziałem że mam do czynienia z kompozycją, gdzie to róża jest królem i panem. Po dwóch godzinach byłem niemal pewien że jest to sam czysty olejek różany i jak widać nie pomyliłem się. Nie będę się wypowiadał o tym jakie akordy tutaj dominują ponieważ jest tylko jeden - Róża. Jest to zdecydowanie róża Bułgarska, w wersji solowej. Kilka osób sugeruję udział piżma w tej kompozycji. Powąchałem kilka przywiezionych z wakacji w Bułgarii czystych olejków różanych i podobieństwo jest zaskakująco wysokie. Rose perfection, to róża niesamowicie autentyczna, delikatnie mydlana i lekko tłusta. Nie męcząca idealnie skomponowana kompozycja, o bardzo dobrych parametrach tylko nasuwa mi się teraz pytanie - Czy jest warta swojej ceny ? Płacić w granicach 350-400 złotych za sam olejek różany zamknięty we flakonie to istne szaleństwo. Podsumowując bardzo udana kompozycja, choć patrząc na wiele znakomitych dzieł perfumeryjnych tej marki "Oud","Bois Noir","Cashbash". Rose Perfection jest lekkim przerostem formy nad treścią :)

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Dla mnie to niestety nie jest różana perfekcja.
Różę bardzo lubię, rzekłabym kocham, ale ten zapach nie w plasuje się wysoko na ranking ukochanych róż.
Nie do końca jest to dla mnie naturalna róża, mało roślinności, która byłaby wskazana, żeby dopełnić tą tytułową perfekcję :)
Róża, która w początkowej fazie jest bardzo kosmetyczna, zasługa pewnie piżma, to nie jest mój ukochany typ różanych zapachów, bo to trochę zapach znany z kosmetyków, który często z naturą nie ma za wiele wspólnego.
Później na przemian faza a la róża z Eaudemoiselle Givenchy, później faza "olejek różany" Jedna wtórna, 2ga nie do końca moja.
Na końcu robi się tak jakoś trochę płasko - wysłodzona róża.
Żadna z tych faz niestety nie zachwyca, bo albo kwestia wtórności albo nie ma oczekiwanej natury.
Jest dużo innych ciekawych róż, które mogłyby się pokusić, aspirować do takiej nazwy, ten zapach akurat nie.
Ogólnie coś mi średnio po drodze z Piguetami, mam Calypso, lubię, ale też miłości dozgonnej nie ma :)
Flakoniki Pigueta lubię, czarne, minimalistyczne, trochę ascetyczne

madzikmonster
madzikmonster

Dla mnie różane perfumy doskonałe! Na początku przypominają mi nieco Stellę, Stelli MacCartney. Później zacznają się wysładzac, przypominają konfiturę różaną, ale nie są męczące, ulepne. Po p[rostu uwielbiam.

Oliwka
Oliwka

Rose Perfection to kilka odmian róży podanej na piżmie. Przywodzi na myśl wspomnienia różanego ogrodu. Niestety, na mojej skórze następuje coś co nazwałabym żartobliwie „efektem hejnału mariackiego”. Czuję upojne róże, trwa to ok. 10 minut i… woń się urywa (testowałam edp.). To zapewne „wina” mojej skóry, bo w Internecie można znaleźć entuzjastyczne recenzje tych perfum. Bardzo przypomina mi Ce Soir ou Jamais Annick Goutal (oba zapachy w wersji edp są oleiste) tyle, że na mnie Rose Perfection to sprinter, natomiast perfumy Goutal to wytrawny maratończyk.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet Rose Perfection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet Rose Perfection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Perfection marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Perfection marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan L`Artisan Parfumeur Caligna Givenchy Organza Indecence Amouage Dia pour Femme Serge Lutens Fille en Aiguilles Lalique Le Baiser Annick Goutal Ambre Fétiche Serge Lutens Santal Majuscule M. Micallef Gaiac Priscilla Presley Indian Summer Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Tom Ford Cafe Rose Byredo Bal d'Afrique Sisley Soir d'Оrient Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Profumum Roma Arso Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Estée Lauder Amber Mystique Guerlain Eau de Shalimar Yves Rocher Neonatura Cocoon