Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Divin Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn

Oud Divin Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn

kawowy
agarowy

Oud Divin marki Robert Piguet to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oud Divin został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są Żywice, kawa i agar (oud); nutą serca jest fasolka tonka; nutami bazy są paczula i haitańska wetyweria.

Żywice Kawa Agar (oud)

Fasolka tonka

Paczula Haitańska wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Divin by Robert Piguet.

Oud Divin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet Oud Divin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet Oud Divin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Divin marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Divin marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Parfum d`Empire Equistrius Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Ellen Tracy Ellen Tracy Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Helmut Lang Eau de Cologne Comptoir Sud Pacifique Nomaoud By Kilian Pure Oud Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Rasasi Oudh al Mithali Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Smell Bent Sexy Turtleneck