Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Divin Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn

Oud Divin Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn

kawowy
agarowy

Oud Divin marki Robert Piguet to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oud Divin został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są Żywice, kawa i agar (oud); nutą serca jest fasolka tonka; nutami bazy są paczula i haitańska wetyweria.

Żywice Kawa Agar (oud)

Fasolka tonka

Paczula Haitańska wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Divin by Robert Piguet.

Oud Divin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet Oud Divin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet Oud Divin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Divin marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Divin marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Himalaya Givenchy Organza Indecence Prada Prada Tendre Guerlain Iris Ganache Aubusson man.aubusson Miller Harris L`Air de Rien Diesel Only The Brave Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Adidas Adidas Game Spirit Strellson Strellson No 1 I Profumi di Firenze Ambra del Nepal