Marki » R S » skórzane « Grupy

Knightsbridge Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn

Knightsbridge Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Knightsbridge Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Knightsbridge Robert Piguet dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Knightsbridge marki Robert Piguet to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Knightsbridge został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są gałka muszkatołowa i róża; nutami serca są drzewo sandałowe i irys; nutami bazy są skóra i fasolka tonka.

Gałka muszkatołowa Róża

Drzewo sandałowe Irys

Skóra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Knightsbridge by Robert Piguet.

Hermessence Ambre Narguile

Knightsbridge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet Knightsbridge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet Knightsbridge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Knightsbridge marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Knightsbridge marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Chanel Cuir de Russie Valentino Vendetta Uomo Aubusson Aubusson Homme Acca Kappa 1869 Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Adidas Adidas Dare Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Rebellius Ayala Moriel Frangipanni Gloves Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini Strange Invisible Perfumes Black Rosette