Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Fracas Robert Piguet dla kobiet

Fracas Robert Piguet dla kobiet

tuberozowy
Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia Fracas Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia

Fracas marki Robert Piguet to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fracas został wydany w 1948 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, mandarynka, zielone liście, brzoskwinia, hiacynt i bergamotka; nutami serca są kolendra, goździk (roślina), tuberoza, korzeń fiołka, pelargonia pachnąca, osmantus, jaśmin, konwalia, biały irys, róża, narcyz i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy, cedr i wetyweria. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Hall Of Fame 2006.

Kwiat pomarańczy Mandarynka Zielone liście Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka

Kolendra Goździk (roślina) Tuberoza Korzeń fiołka Pelargonia pachnąca Osmantus Jaśmin Konwalia Biały irys Róża Narcyz Gardenia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fracas by Robert Piguet.

Truth or Dare
Douglas Hannant
Amarige
Life Threads Silver
Scandal

Fracas Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Istny kwiatowy bazar, pachnie mocarnie, aż głowa boli. Mnie duszą takie mega bukiety, trzeba siły rąk i kataru by unieść wszystkie parametry zgromadzonego tu kwiecia. Fracas to imię wielkiego, kolorowego słonia, który przechadza się miastem wzbudzając raz pełne podziwu zainteresowanie, raz popłoch i chęć odgonienia intruza. Dlatego ja sobie tego słonia obserwuję z bezpiecznej odległości, bo ładniej wyglada z daleka.
Z tym zapachem czułabym sie jak wyfiokowana, wesoła babcia, która różową szminką wyjechała poza kontur ust. W sumie, szacunek dla babci za odwagę bycia inną i dystan s do siebie. Co by nie powiedzieć jest w tym zapachu jakaś siła, nie tylko olfaktoryczna, ale również przekora, nieustępliwość i moc sprawiania że czujesz sie lepiej wbrew wszystkiemu i wszystkim. Sa to perfumy nieco dekadenckie, w których nastrój melancholii przeplata się z pasją życia. Ciekawe, że Madonna lansuje podobne nuty w swoim "Truth or dare". Babcia Madonna mogłaby być więdnacą divą, która reklamuje te perfumy z krzykliwych plakatów. Może ten zapach ma duszę kwiatowego skandalu, walki o być albo nie być.

Zapach-klasyk.Piękna,ciężka tuberoza z dużą ilością gardenii i jaśminu i niestety zielonych, trawiastych nut, które na końcu dominują na mojej skórze.

Podobnie jak poprzedniczka nie wyczuwam w nim chińskich gumek-nie ma w nim tej przypudrowanej,owocowej słodyczy,tylko kwiatowa duszność.Trwałość i intensywność średnia.

go_go_yubari
go_go_yubari

Najpierw naczytałam się legend. Któż to tym zapachem nie pachniał, jakiej on osobowości nie wymaga od nosieciela itd.

Tak naprawdę przekonał mnie do Fracas jego skład. Jeśli gdzieś są białe kwiaty, prędzej czy później pojawię się i ja.

Chińskiej gumki do mazania na mojej skórze próżno szukać, choć wiem o co chodziło recenzentom, którzy się tej nuty dowąchali. Faktycznie, ambra w bazie, potężna tuberoza i dawka brzoskwini w czołówce to dość ryzykowne posunięcie. Perfumy są krzykliwe, zwracają na siebie uwagę. Słodka pudrowość kwiatów jest zwalczana kwaskowatymi owocami i odwrotnie, przez co w zapachu "dużo się dzieje".

Ja Fracas lubię i cenię, choć przyznaję, że nie jest najłatwiejszy w odbiorze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet Fracas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet Fracas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fracas marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fracas marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Poison Tendre Christian Dior Dune Jean Paul Gaultier Classique Versace Blonde L`Artisan Parfumeur Timbuktu Cartier Must de Cartier Joop! Joop! Le Bain Guerlain Shalimar Parfum Initial Burberry My Burberry Hermes Voyage d`Hermes Rochas Byzance Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Hermes Un Jardin Sur Le Nil Yves Saint Laurent Paris Guerlain Vetiver Christian Dior Dolce Vita Givenchy Givenchy Gentleman Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant