Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Bandit Robert Piguet dla kobiet

Bandit Robert Piguet dla kobiet

skórzany
Bandit Robert Piguet dla kobiet Zdjęcia

Bandit marki Robert Piguet to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bandit został wydany w 1944 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Germaine Cellier. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, dzięgiel, gardenia, galbanum, neroli, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), korzeń fiołka, jaśmin, róża i tuberoza; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo, kokos, cywet, mech dębowy, wetyweria i mirra.

Aldehydy Pomarańcza Dzięgiel Gardenia Galbanum Neroli Ylang-ylang Bergamotka

Goździk (roślina) Korzeń fiołka Jaśmin Róża Tuberoza

Skóra Ambra Paczula Piżmo Kokos Cywet mech dębowy Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bandit by Robert Piguet.

Cabochard

Bandit Recenzje Perfum

A_november
A_november

A miało być tak pięknie...
Bandyta miał mieć urok przystojniaka z ciemnymi oczami, dwudniowym zarostem i kręconymi włosami... miała być skóra i zioła, mech dębowy... niestety, dostaliśmy drobnego złodziejaszka o urodzie Jasia Fasoli. Cóż, może Mr Bean też jest na swój sposób uroczy...
Perfumy pachną na mnie głównie aldehydami, czyli mydłem w całej okazałości. I nie jest to luksusowe mydełko, czy nawet dobrej jakości naturalne, ręcznie robione... to zwykłe mydło dostępne w każdym kiosku. Skóra? Jaka skóra! Zioła? Jakie zioła? No, może odrobina czegoś gorzkawego, jakieś 5-10 minut po mydle. Trwałość pozostawia wiele do życzenia, na mnie max godzinę i to z nosem na ramieniu.
Z góry przepraszam wszystkich zwolenników tego zapachu, ale w tej kompozycji nie mogę docenić nawet tego że powstała dobrych kilkadziesiąt lat temu. Może wtedy była ciekawa, ja jednak podziękuję.

marialisa
marialisa

Współczesna wersja to ziołowo-szyprowe mydełko o nikłym sillage. Skóra w ilościach homeopatycznych, na poziomie błędu statystycznego i autosugestii;(
Uwaga - nie warto porywać się na perfumy, bo są praktycznie niewyczuwalne po kwadransie, a najtrwalszą i najbardziej ekspansywną koncentracją jest, o dziwo, edt.

karolkowa
karolkowa

Bandit jest pierwszym szyprowym zapachem jaki poznałam. Po pierwszej aplikacji nadgarstkowej odrzuciło mnie od niego i zaniechałam testy. Po jakimś czasie odważyłam się przetestować Bandita ponownie - tym razem globalnie i to był strzał w dziesiątkę.
Zapach jest surowy i bezkompromisowy, wyczuwam głównie skórę, cywet oraz mech dębowy. Kiedy budzę się w bojowym nastroju wiem, że zaaplikuję sobie Bandytę - to taki zaczepny zapach. Na mojej skórze utrzymuje się cały dzień, nie wiem jak go odbiera otoczenie ponieważ jeszcze nikt nie odważył się go skomentować.

anja
anja

Ostry,ziolowy,zimny i niedostepny.Kojarzy mi sie ze starsza pania w futrze ktore podgryzaja mole...
Przychodzi mi na mysl Chanelka 19 i Aromatics Elixir.Nie moja bajka.

Początek to szyprowe mydełko, do którego szybko dołączają nuty drzewne, przyprawy i spora ilość skóry. Baza trzyma się nadgarstków kilka dobrych godzin - trwałość jest naprawdę niezła. Nie są to jednak moje klimaty - doceniam klasę, wiek i legendę tych perfum, ale nosić ich nie będę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Robert Piguet Bandit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Robert Piguet Bandit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bandit marki Robert Piguet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bandit marki Robert Piguet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sisley Soir de Lune Paloma Picasso Paloma Picasso Rochas Femme Rochas Guerlain Vetiver Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Saint Laurent Opium Donna Karan Black Cashmere Nasomatto Black Afgano Rochas Byzance Gres Cabochard Parfum d`Empire Cuir Ottoman Serge Lutens Fille en Aiguilles Bond No 9 New Haarlem Lancome Magie Noire Lanvin Arpege Montale Full Incense Parfum d`Empire Ambre Russe Clinique Aromatics Elixir Givenchy Ysatis Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette