Marki » R S » aromatyczne « Grupy

L`Altra Follia Riva dla kobiet i mężczyzn

L`Altra Follia Riva dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

L`Altra Follia marki Riva to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L`Altra Follia został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są tytoń, bazylia i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są kminek, kardamon, cynamon i pieprz; nutami bazy są wetyweria, cedr i lukrecja.

Tytoń Bazylia Anyż gwiazdkowaty

Kminek Kardamon Cynamon Pieprz

Wetyweria Cedr Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Altra Follia by Riva.

L`Altra Follia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Riva L`Altra Follia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Riva L`Altra Follia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Altra Follia marki Riva. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Altra Follia marki Riva reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton B. Clean Relax Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Sonia Rykiel Rykiel Homme Collistar Benessere Notte Aveda Chakra 6 Intuition Fred Hayman Touch With Love for Men Profumi del Forte Tirrenico DSH Perfumes Cyan Jaguar Jaguar for Men O Boticario Thaty Solinotes Vanille Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme