Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

No. 23 Magnolia & Pink Pepper Rituals dla kobiet

No. 23 Magnolia & Pink Pepper Rituals dla kobiet

Miałem: 1

wodny

No. 23 Magnolia & Pink Pepper marki Rituals to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. No. 23 Magnolia & Pink Pepper został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak owoce, magnolia, różowy pieprz i piżmo.

Owoce Magnolia Różowy pieprz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 23 Magnolia & Pink Pepper by Rituals.

No. 23 Magnolia & Pink Pepper Recenzje Perfum

No. 23 Magnolia & Pink Pepper by Rituals 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 23 Magnolia & Pink Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 23 Magnolia & Pink Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 23 Magnolia & Pink Pepper marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 23 Magnolia & Pink Pepper marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Entre Filles Saison 2 Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Iceberg Iceberg Twice Ice Ulric de Varens Mini Pretty Pupa Yes Silver Replay Replay Your Fragrance! for Her Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside So...? So...? On the beach InStyle Sex In The City Love Faberlic Fruity Story