Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

No. 23 Magnolia & Pink Pepper Rituals dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

lekko korzenny
wodny

No. 23 Magnolia & Pink Pepper marki Rituals to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. No. 23 Magnolia & Pink Pepper został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak owoce, magnolia, różowy pieprz i piżmo.

Owoce Magnolia Różowy pieprz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 23 Magnolia & Pink Pepper by Rituals.

No. 23 Magnolia & Pink Pepper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 23 Magnolia & Pink Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 23 Magnolia & Pink Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 23 Magnolia & Pink Pepper marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 23 Magnolia & Pink Pepper marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Cartier Must II Gloria Vanderbilt V Memo Inlé Etro Benetroessere Resort Victoria`s Secret Back to Pink Fresh Fig Apricot Avon Brasil Beat Banana Republic Republic of Women Replay Replay Your Fragrance! for Her Marbert Scarf Taormina Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011