Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals dla mężczyzn

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals dla mężczyzn

Mam: 1

No. 19 Sandal Wood & Patchouli marki Rituals to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. No. 19 Sandal Wood & Patchouli został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, drzewo gwajakowe, cedr virginia, oregano, kardamon i gałka muszkatołowa.

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Oregano Kardamon Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 19 Sandal Wood & Patchouli by Rituals.

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 19 Sandal Wood & Patchouli marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 19 Sandal Wood & Patchouli marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ferrari Ferrari Uomo The Different Company Sens et Bois Jaguar Jaguar Prestige Kenzo Tokyo by Kenzo Bath House Spanish Fig and Nutmeg Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Ayala Moriel Vetiver Racinettes Dolce&Gabbana The One for Men Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum Guerlain Chamade Pour Homme Yves Rocher Comme une Evidence Homme Nicolai Parfumeur Createur New York