Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals dla mężczyzn

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Rituals dla mężczyzn

Mam: 1

No. 19 Sandal Wood & Patchouli marki Rituals to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. No. 19 Sandal Wood & Patchouli został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, drzewo gwajakowe, cedr virginia, oregano, kardamon i gałka muszkatołowa.

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Drzewo gwajakowe Cedr Virginia Oregano Kardamon Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 19 Sandal Wood & Patchouli by Rituals.

No. 19 Sandal Wood & Patchouli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 19 Sandal Wood & Patchouli marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 19 Sandal Wood & Patchouli marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Esprit Esprit Collection Man Calvin Klein Man Jo Malone Nutmeg & Ginger Montblanc Starwalker Julian Rouas Versailles Marc O`Polo Marc O`Polo Men Smell Bent Violet Tendencies Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Smell Bent Werewolf Lumberjack Nicolai Parfumeur Createur Vetyver