Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

No. 10 Lemongrass & Neroli Rituals dla mężczyzn

No. 10 Lemongrass & Neroli Rituals dla mężczyzn

No. 10 Lemongrass & Neroli marki Rituals to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa cytrynowa, neroli, różowy grejpfrut i nuty drzewne.

Trawa cytrynowa Neroli Różowy grejpfrut Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 10 Lemongrass & Neroli by Rituals.

No. 10 Lemongrass & Neroli Recenzje Perfum

No. 10 Lemongrass & Neroli by Rituals 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 10 Lemongrass & Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 10 Lemongrass & Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 10 Lemongrass & Neroli marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 10 Lemongrass & Neroli marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Calvin Klein CK One Azzaro Chrome Guess Guess Man Ayala Moriel Arsenal Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Hermes Concentre d`Orange Verte Atelier Flou Eau d`Aviateur Bourjois Masculine Evasion Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Nobile 1942 Estroverso