Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops Rituals dla kobiet

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops Rituals dla kobiet

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops marki Rituals to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Zenhausern. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutą serca jest kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Pomarańcza

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops by Rituals.

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Elizabeth Arden Provocative Interlude Thierry Mugler Angel Lolita Lempicka Caprice Reglisse Serge Lutens Datura Noir Eadward Fragrances Indulge Worth Courtesan Beyonce Heat Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Melvita Sweet Vanilla Jessica Simpson Dreamy Dessert