Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops Rituals dla kobiet

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops Rituals dla kobiet

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops marki Rituals to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Zenhausern. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutą serca jest kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Pomarańcza

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops by Rituals.

No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Montale Boise Vanille Worth Courtesan Guerlain La Petite Robe Noire Demeter Fragrance Ginger Cookie Christina Aguilera X Pose Desire JoAnne Bassett Sensuous Vanilla La Perla Dark Extacy Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Bijan B Exquisite for Women Jill Stuart Vanilla Lust Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller