Marki » R S » drzewno - szyprowe « Grupy

No. 06 Green Bergamot & Vetiver Rituals dla kobiet

No. 06 Green Bergamot & Vetiver Rituals dla kobiet

No. 06 Green Bergamot & Vetiver marki Rituals to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. No. 06 Green Bergamot & Vetiver został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, paczula, cedr virginia, kadzidło, bergamotka i estragon.

Wetyweria Paczula Cedr Virginia Kadzidło Bergamotka Estragon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 06 Green Bergamot & Vetiver by Rituals.

No. 06 Green Bergamot & Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 06 Green Bergamot & Vetiver marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 06 Green Bergamot & Vetiver marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Nina Ricci Memoire D'homme Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Decleor Un Air de Java Carven Vetiver Aubusson Histoire D`Amour Ormonde Jayne Isfarkand Coty Stetson Rich Suede Parfum d`Empire Iskander Hermes Terre d`Hermes Parfum Cuba Paris Cuba Red Cuba Paris Cuba Green Odin 03 Century