Marki » R S » drzewno - szyprowe « Grupy

No. 06 Green Bergamot & Vetiver Rituals dla kobiet

No. 06 Green Bergamot & Vetiver Rituals dla kobiet

No. 06 Green Bergamot & Vetiver marki Rituals to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. No. 06 Green Bergamot & Vetiver został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, paczula, cedr virginia, kadzidło, bergamotka i estragon.

Wetyweria Paczula Cedr Virginia Kadzidło Bergamotka Estragon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 06 Green Bergamot & Vetiver by Rituals.

No. 06 Green Bergamot & Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 06 Green Bergamot & Vetiver marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 06 Green Bergamot & Vetiver marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Hermes Bel Ami Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Chanel Antaeus John Varvatos Vintage Hermes Hermessence Vetiver Tonka Robert Piguet Cravache 2007 Decleor Un Air de Java Roger & Gallet Vetyver Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Miller Harris Feuilles de Tabac Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Anya`s Garden Kaffir