Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

No. 04 Violet & White Lily Rituals dla kobiet

No. 04 Violet & White Lily Rituals dla kobiet

Miałem: 3

lekko korzenny

No. 04 Violet & White Lily marki Rituals to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. No. 04 Violet & White Lily został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są cytryna amalfi, różowy pieprz i czerwone jabłko; nutami serca są róża, fiołek i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Różowy pieprz Czerwone jabłko

Róża Fiołek Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 04 Violet & White Lily by Rituals.

No. 04 Violet & White Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 04 Violet & White Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 04 Violet & White Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 04 Violet & White Lily marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 04 Violet & White Lily marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Always Puma Woman Giorgio Beverly Hills G Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Mary Kay Exotic Passionfruit Floris Fleur Ella Mikao Yujin Floa Mistral Grapefruit Red Currant Mila Schön `60 Versace Versus Laila Bagge You Rock Katy Perry Purr