Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

No. 04 Violet & White Lily Rituals dla kobiet

No. 04 Violet & White Lily Rituals dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

lekko korzenny

No. 04 Violet & White Lily marki Rituals to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. No. 04 Violet & White Lily został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są cytryna amalfi, różowy pieprz i czerwone jabłko; nutami serca są róża, fiołek i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Różowy pieprz Czerwone jabłko

Róża Fiołek Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 04 Violet & White Lily by Rituals.

No. 04 Violet & White Lily Recenzje Perfum

No. 04 Violet & White Lily by Rituals 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rituals No. 04 Violet & White Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rituals No. 04 Violet & White Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 04 Violet & White Lily marki Rituals. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 04 Violet & White Lily marki Rituals reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kat Von D Adora Escada Rockin' Rio L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Fendi Fan di Fendi Clinique Clinique Happy Glimmering Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Escada Tropical Punch Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Rasasi Emotion Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Alta Moda Sweet Heart Iceberg Iceberg Twice Ice