Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Zero Black RisingWave dla mężczyzn

Zero Black RisingWave dla mężczyzn

żółtych kwiatów

Zero Black marki RisingWave to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Zero Black został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i liść fiołka; nutami serca są czarny pieprz, ylang-ylang i aromatyczne przyprawy; nutami bazy są cedr, białe piżmo i ambra.

Bergamotka Cytryna Liść fiołka

Czarny pieprz Ylang-ylang Aromatyczne przyprawy

Cedr Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zero Black by RisingWave.

Zero Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum RisingWave Zero Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu RisingWave Zero Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zero Black marki RisingWave. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zero Black marki RisingWave reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Calvin Klein Ck One Electric Hugo Boss Boss in Motion edition IV Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Novae Plus Fresh Blue Hermes Concentre d`Orange Verte Miller Harris Cologne 1888 Avon Just Play for Her Creed Royal Water Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Jo Malone Verbenas of Provence Calypso Christiane Celle Homme